BTV SPOR
Haberler / Ailelerin Kupa Coşkusu
Ailelerin Kupa Coşkusu
Tarih : 11.07.2018 Okunma : 729

Ailelerin Kupa Coşkusu

Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Bartın Futbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen U11 Mini Minikler ligi Yeni Bartınspor ile Kemergençlikspor arasında oynanan final maçıyla sona erdi. Final maçı sonunda Ömertepesi sentetik Saha da dereceye giren takımlar için düzenlenen kupa töreninde ailelerin coşkusu görülmeye değerdi.

Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Bartın Futbol İl Temsilciliği tarafından organize edilen U11 Mini Minikler Ligi 10 Haziran- 8 Temmuz 2018 tarihleri arasında oynandı. U11 Mini Minikler Ligi 8 Temmuz Pazar günü Yeni Bartınspor ile Kemergençlikspor arasında oynanan final karşılaşması ile sona erdi. Final maçı sonunda dereceye giren takımlar için düzenlenen kupa töreninde ailelerin coşkusu görülmeye değerdi.

Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) ve Bartın Futbol İl Temsilciliği ile ortaklaşa düzenlediği U 11 Mini Minkler Ligi müsabakaları sona erdi. Final maçı sonunda dereceye giren okullar için düzenlenen kupa töreninde miniklerin coşkusu görülmeye değerdi. Final maçı sonunda dereceye giren takımlar, gerçekleştirilen törenle kupa ve madalyalarını aldılar.

 Minikler kupa ve madalyalarını ise Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Tosun, Bartın İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Turgut Altınçubuk’un ellerinden aldılar.Ömertepesi sentetik sahada düzenlenen kupa töreninde aileler de büyük coşku yaşadı.Saha içerisinde yapılan kupa töreninde ailelerin coşkusu turnuvaya damga vurdu. Bartın Başsavcısı Adnan Tosun, Bartın İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun,ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk, Futbol İl Temsilcisi Esat Günaydın  ve sporcu aileleri daha sonra U11 Mini Minikler Liginde dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını takdim ederek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

.