BTV SPOR
Haberler / Aldatmaz Bol Bol Fotoğraf Çekti
Aldatmaz Bol Bol Fotoğraf Çekti
Tarih : 01.03.2019 Okunma : 1444

Aldatmaz  Bol Bol Fotoğraf Çekti

Ak Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Aldatmaz, BAL Liginin 19.haftasında Atatürk Stadı’nda Bartınspor ile Karasuspor ile oynanan maçta fotoğraf makinesi ile bol bol resim çekti.

Şu günlerde Bartın’da yerel seçimler konuşuluyor. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde belediye başkanlık seçimleri baya kızıştı. Ak Parti Bartın Belediye Başkan adayı Yusuf Ziya Aldatmaz şu sıralar  yoğun bir tempo içerisinde seçimlere hazırlanıyor.

Siyasi kariyerine Anavatan Partisi (ANAP) ile başlayan,  Yusuf Aldatmaz daha sonraki yıllarda Ak Partiye geçerek siyasete devam ett.10 yılı aşkın siyaset yaptığı AK Partiden Bartın Belediye Başkan adayı olan Yusuf Aldatmaz renkli kişiliği ile tanınıyor.

 Yusuf Aldatmaz sporun içerisinden hiçbir zaman kopmadı. Kemerspor en parlak dönemlerini onun başkanlık yaptığı 2012-2013 sezonunda yaşamıştı. Bartınspor ve Kemerspor kulübünde uzun yıllar yöneticilik yapan Aldatmaz, 2012-2013 sezonunda başkanlık yaptığı Kemerspor takımı  tarihinde ilk kez 1.Amatör lig’de şampiyonluğa ulaştı.

 Belediye Başkan adayı Yusuf Ziya Aldatmaz yıllardır altyapılarda mücadele eden bir çok kulübe maddi  yardım yapmasıyla tanınıyor. Mütevazi kişiliği ve spora verdiği katkı ile sevilen İşadamı Yusuf Aldatmaz, doğru bildiğinden taviz vermeyen, sosyal faaliyetleri olan biri olarak tanınıyor.

Sempatik tavırları, mütevazi kimliğiyle tanınan Ak Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Bartınspor’un 19.hafta sahasında karşılaştığı Karasuspor ile oynadığı maçı izleyerek takıma bir kez daha destek verdi.Aldatmaz ,karşılaşmayı kapalı tribünde 22.Dönem Bartın Milletvekili M.Asım Kulak, Ak Parti Bartın Sosyal İlişkiler Başkan Yardımcısı Fidai Başdin , Ak Parti ve Bartınspor Sevdalısı Yılmaz Uzunöz,Teşkilat üyeleri ile birlikte  taraftarların arasında takip etti. Aldatmaz zaman zaman fotoğraf makinesi ile resim çekti. Ak Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Aldatmaz bir yandan maçı izledi bir yandan da maçtaki önemli anları fotoğraflamaya çalıştı. Bir ara tribünde maçı izleyen taraftarlar da Aldatmaz’a poz verdi.Aldatmaz’ın fotoğraf çekme merakı  objektiflerimize böyle yansıdı..