BTV SPOR
Haberler / ALKIŞLAR ŞAMPİYONLARA
ALKIŞLAR ŞAMPİYONLARA
Tarih : 03.03.2020 Okunma : 1320

ALKIŞLAR ŞAMPİYONLARA

1.Amatör Kümede bir ilk yaşandı. Ligin 9.haftasında Bartın Gençlerbirliği ile Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor arasında oynanan karşılaşmada Bartın Gençlerbirliği  takımı maça şampiyon olan U16 takımıyla çıktı.

1.Amatör Kümede bu hafta oynanan Bartın Gençlerbirliği- Bartın Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor maçında Bartın Gençlerbirliği şampiyon olan U16 takımıyla çıktı. Kendilerinden oldukça büyük yaşıtlarıyla mücadele eden Gençlerbirliğinin gençleri maçı 2-0 kazanarak alkışlanacak bir mücadele göstererek taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı.

Gençlerin başarısını alkışladığını belirten  Bartın Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Koordinatör teknik Adam Oktay Özçelik, “ Son maçlara Türkiye Şampiyonasına gidecek U16 takımıyla mücadele edeceğiz., skorun pek önemli olmadığı maçlarımızda bugün güzel bir mücadele örneği göstererek 2-0 kazanan aslanlarımı tebrik ediyorum. Her zaman söylüyorum Bartın çocuğuna güvenelim oynatalım, hayallerine yardımcı olalım çok daha mutlu ve başarılı olacaklardır” dedi.

Bartın Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Oktay Özçelik, İblib’de şehit olan askerlerimiz içinde baş sağlığı diledi. Özçelik “ İblib’de şehit olan kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum milletimizin başı sağ olsun” dedi.