BTV SPOR
Haberler / Amatör Spor Haftası Başladı
Amatör Spor Haftası Başladı
Tarih : 09.10.2018 Okunma : 691

Amatör Spor Haftası Başladı

 Her yıl 8-14 Ekim  haftası kutlanan Amatör Spor Haftası 8 Ekim Pazartesi günü Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen açılış programı ile başladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından hayata geçirilen “Amatör Spor Haftası” Bartın’da çeşitli sportif etkinliklerle başladı. 08-14 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Amatör Spor Haftası boyunca çeşitli spor branşlarında müsabakalar yapılacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ve Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunun birlikte düzenlediği 8-14 Ekim 2018 Amatör Spor Haftası 8 Ekim 2018 Pazartesi günü Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen açılış programı ile başladı.

Amatör Spor Haftası kapsamında Bartın Cumhuriyet Meydanında  gerçekleştirilen sportif etkinliklere Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, Bartın  Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Turgut Altınçubuk ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bartın  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube ve İlçe Müdürleri, vatandaşlar ve sporcular katıldı.

 Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali ÖZDEMİR’ in konuşmaları ile devam etti. Konuşmanın ardından Cumhuriyet Meydanından Yalı Mevkiine kortej yürüyüşü gerçekleştirildi. Yürüyüşün sonunda gençlerimiz voleybol ve basketbol oynayarak programı sonlandırdı.