BTV SPOR
Haberler / Anadolu Üniversitesi maçına ilgi
Anadolu Üniversitesi maçına ilgi
Tarih : 02.03.2020 Okunma : 1240

Anadolu Üniversitesi maçına ilgi

Bölgesel Amatör Lig 6.Grup’ta mücadele eden Bartınspor ligin 20.haftasında sahasında Eskişehir Anadolu Üniversitesi ile  karşılaştı.Atatürk Stadı’nda oynanan zorlu mücadeleyi Bartınspor taraftarı büyük ilgi gösterdi.

Bölgesel Amatör Lig 6.Grup’ta mücadele eden Bartınspor, ligin 20 .hafta  maçında sahasında karşılaştığı  Eskişehir Anadolu Üniversitesi takımını 10’uncu ve 75.dakikada Fatih Akmaz’ın attığı gollerle 2-1 mağlup etti.Bartınspor bu galibiyetle zirvenin üst sırasında yer alırken, Anadolu Üniversitesi ise haftayı puansız kapattı.

Atatürk Stadı’nda iki ekip arasında oynanan karşılaşmaya Bartın Protokolü ilgi gösterdi.Bartınspor  ile Eskişehir Anadolu Üniversitesi  arasında  zevkli ve çekişmeli geçen maçı  22.Dönem Bartın Milletvekili Asım Kulak, Belediye Başkanı Cemal Akın, Gençlik ve Spor il Müdürü Ali Özdemir, Bartın Beledieysi Başkan yardımcısı Ahmet Kömeç,Bartınspor  Kulüp Başkanı Fahrettin Fırıncıoğlu,, AL Denetçisi ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk, Bartınspor’da uzun yıllar yöneticilik görevinde bulunan işadamı Kemal Camcı,Bartınspor Yöneticileri Talha Gizli, Erhan Somaklı, Candemir Yazıcı, Av.Emrah Taşdemir, Murat Karaman, Mustafa Keleşoğlu, Altan Işık, Av.Sanem Çöme,Bartınspor eski yöneticileri Bender Topçu, İsmail kalafat, Murat Kalafat , Ekspres Bartın gazetesi Sahibi Levent Çınçın, amatör spor kulüp yöneticileri, ilimiz antrenörleri  iki takım yöneticileri ve çok s ayıda sporsever  izledi.

BAŞKAN AKIN BARTINSPOR MAÇINI İZLEDİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Bartınspor Kulübü’nün müsabakasını izledi.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Bölgesel Amatör Lig (BAL)’de ilimizi temsil eden Bartınspor Futbol Kulübü ile Anadolu Üniversitesi Futbol Kulübü arasında oynanan müsabakayı izledi. Müsabakadan galip ayrılan Bartınsporlu futbolcuları tebrik eden Akın, “Profesyonel liglerde görmek istediğimiz Bartınspor’umuzun maçını izledik. Galip gelmeyi başaran futbolcularımızı tebrik ediyorum. İnşallah daha iyi başarı elde ederek profesyonel liglere yükselirler. Bunun için her türlü desteği veriyoruz. Galibiyetlerin devamını dilerim” dedi.