BTV SPOR
Haberler / ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk 3.Kez Muhtar Seçildi
 ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk 3.Kez Muhtar Seçildi
Tarih : 02.04.2019 Okunma : 2510

   ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk 3.Kez Muhtar Seçildi

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde 10 yıldan beri mahalle muhtarlığı yaptığı Okulak Mahalle’den muhtar adayı olarak seçime katılan Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Turgut Altınçubuk, yeniden muhtarlık görevine seçildi.

19 Yıldır Bartın Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığını yürüten (ASKF) Turgut Altınçubuk, Muhtarlık Seçimini kazanan isim oldu. 19 Yıldır Bartın’da ASKF Başkanlığı görevinde bulunan Altınçubuk, bir kez daha muhtar seçilerek mahallesine 5 yıl daha hizmet etmeyi sürdürecek.

31 Mart Mahalli  seçimlerinde  Bartın Merkez Mahallerinde Muhtar adayı olan önemli isimler çalışmalarını son gününe kadar aralıksız sürdürdü. Bartın’da ilk kez bir çok mahallede Muhtar adayı olan bazı isimler sporun içerisinde olmaları dikkat çekti.

Bartın futboluna uzun yıllar  aktif olarak hizmet eden 19 yıldır Amatör Spor Kulüpleri Başkanlığı görevini yürüten Turgut Altınçubuk 3.kez aday olduğu Okulak Mahallesinden  muhtarlık seçimini kazanan isim oldu.

Bir dönem  futbol kariyerleri olan ve yöneticilik yapan isimler ikamet ettikleri mahallelerde muhtar adayı olmaları özellikler sporseverleri mutlu etti. Spora gönül vermiş isimlerin muhtar olmaları sporseverleri de mutlu etti. Sporun içersinde yer alan bir çok önemli  isim rakiplerini geride bırakarak muhtar oldu.

 Yıllardır futbol etkinliklerinde aktif rol alan Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı  (ASKF)  Turgut Altınçubuk 10 yıldan beri mahalle muhtarlık yaptığı Okulak Mahalle’den muhtar adayı olarak seçime katıldı. Altınçubuk Okulak Mahallesinden 3.kez muhtarlık seçimini kazanarak koltuğu bırakmadı.

31 Mart 2019 Mahalli  Seçimlerinde Okulak Mahallesinden 3.kez muhtar seçilen  ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk, 30 yılı aşkın  Bartın futboluna hizmet veriyor. Bartınspor Kongre Üyesi olan ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk bir çok kulübün yönetim kurulunda da görev yapmasıyla tanınıyor.

Bartınspor Yönetiminde görev yapan  Bartın ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk, ayrıca Bartın’da Bartıngençlikspor Kulübünde İkinci Başkan, Kızılay Derneği Yönetiminde, Kemergençlikspor ve Bartıngücüspor kulüplerinde idareci olarak görev yapıyor. Altınçubuk, 31 Mart  Mahalli Seçimlerde  yaşadığı mahalleye hizmet için bir kez daha yola çıktı. Güçlü rakipleri karşısında en büyük avantajı spora ve sporcuya destek vermesi oldu ve Okulak mahallesinden 3.kez seçimi kazanan isim olmayı başardı.

Bartınspor,Bartıngençlikspor, Kemergençlikspor ve Bartıngücü gibi köklü takımlar başta olmak üzere Bartın Futboluna 30  yılı aşkın hizmet eden Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başknaı (ASKF) Turgut Altınçubuk, yaşadığı Okulak Mahallesinden bir kez daha muhtar seçilerek mahallesine 5 yıl daha hizmet etmeye devam edecek.