BTV SPOR
Haberler / ASKF Yönetimi Ziyaretlerini Sürdürecek
ASKF Yönetimi Ziyaretlerini Sürdürecek
Tarih : 04.08.2018 Okunma : 607

ASKF Yönetimi Ziyaretlerini Sürdürecek

Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Turgut Altınçubuk yönetim kurulu üyeleri ile beraber protokol ziyaretlerine önümüzdeki günlerde de sürdürmesi bekleniyor. ASKF heyeti son olarak Ak Parti Bartın  İl Başkanı Turhan Kalaycı ve İl Jandarma Komutanı Selim Kapancı’yı ziyaret etti. ASKF Başkanı Altınçubuk, önümüzdeki günlerde İl Emniyet Müdürü Ogün Vural’ı ziyaret ederek protokol ziyaretlerine devam edecek.

ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk, 17 Haziran 2018 tarihinde yapılan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Kurulunda  7.kez başkan seçildi. Tek liste ile gidilen seçimde 6 dönemdir ASKF Başkanlığı görevini yürüten Turgut Altınçubuk, kongreye katılan delegelerin tamamının oyunu alarak üst üste 7’inci kez ASK Başkanı seçilirken kamu oyununda övgüsünü aldı. En son yapılan kongrede yeniden ASKF başkanı seçilen Turgut Altınçubuk protokol ziyaretlerini sürdürüyor. Geçen yıl yapılan genel kurul sonrası Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF)  Başkanı Turgut Altınçubuk  sırasıyla Bartın Valisi Nusret Dirim, Bartın Belediye Başkanı cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin ve İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun’a birer nezaket ziyareti gerçekleştirmişti. ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk ve yönetim kurulu üyeleri ASKF Başkan Yardımcısı Reşat Günay, ASKF Genel Sekreteri Esat Günaydın ve ASKF Başkan Yardımcısı İsmail Ekerbiçer ziyaretlerine geçtiğimiz günlerde Ak Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı ve Bartın İl Jandarma Komutanı Selim Kapancı’yı makamında ziyeret ederek protokol ziyaretlerine devam etti.

Bartın  ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk, Bartın'da amatör spora gönüllü olarak hizmet ettiklerini ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak için spor yapmaya teşvik ettiklerini söyledi. Bartın'daki saha sıkıntısından  da bahseden Altınçubuk, özellikle merkezde acilen ikinci bir futbol sahasına  ihtiyaç duyduklarını belirtti. Merkezdeki takımların tesis noktasında büyük sıkıntı çektiklerini söyleyen Altınçubuk:"İlçe ve beldelerimiz de tesis ve saha  anlamında pek sıkıntımız kalmadı ancak merkezde Ömertepesi mevkiine acilen ikinci bir futbol sahasına s ihtiyacımız var. Merkezde 7 kulüp var ve bunların  tamamı  futbol branşında faaliyet gösteriyor.  7 kulübümüz onlarca  lisanslı futbolcunun maçı ve antrenmanı için toplam 1 tane futbol sahamız var. Ömertepesi mevkiine  ikinci futbol sahası yapılacaktı ama hala bekliyoruz. Başta Valimiz, Siyasilerimiz, Belediyemiz ve Spor İl  Müdürlüğü'müzden bu noktada çözüm bekliyoruz."dedi.

Kalaycı  Destek Sözü

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Turgut Altınçubuk, 17  Temmuz Salı günü  yönetimi ile birlikte AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı’yı parti binasında ziyaret ederek Ömertepesi mevkiinde kendilerine söz verilen ikinci sahanın 2018 yılı içinde gerçekleşmesi için İl Başkanı Kalaycı’dan destek istedi.Ak Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı ziyaretten memnun olduklarını belirterek, ikinci saha yapımı konusunda da söz verdi. İlimizdeki gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak için sporun bir araç olduğunu belirten Ak Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı,  “Gençlerimizi geleceğe daha iyi hazırlamak için onları spora yönlendirmeliyiz. Sağlıklı bir gelecek ancak sağlıklı bir vücut ile mümkün olabilir. Amatör spor kulüplerimize ve sporcularımıza yönelik yardımlarımız devam edecek.İl Başkanı olarak size yardımcı olacağım. Saha talebinizin takipçisi olacağım. 2018-2019 sezonunda tüm kulüplere malzeme yardımı konusunda girişimlerimizi yaptık. İnşallah en kısa zamanda kulüplerimize malzeme dağıtımını da gerçekleştireceğiz” dedi. Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Turgut Altınçubuk ve beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri, Ak Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı’ya üzerinde isminin yazılı olduğu özel Milli Takım Forması hediye etti.

İL JANDARMA KOMUTANINA FORMA HEDİYE

ASKF, şehir protokolünü ziyaretlerine İl Jandarma Alay  Komutanı Selim Kapancı’yı makamında ziyaret ederek sürdürdü.Yeni sezon öncesi Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Turgut Altınçubuk, ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Yardımcıları Reşat Günay, İsmail Ekerbiçer ve Bartın Futbol İl Temsilcisi ASKF Genel Sekreteri Esat Günaydın’dan oluşan heyet  Bartın İl Jandarma Komutanı  Jandarma Kıdemli Albay Selim Kapancı’yı makamında ziyaret etti.Bartın ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk il içerisinde yapılan faaliyetler hakkında İl Jandarma Alay Komutanı Selim Kapancı’ya bilgiler vererek konuşmasında Jandarma Teşkilatının ilçe ve beldelerde Amatör spor müsabakaların oynanması  esnasında sağlamış oldukları güvenlik tedbirlerinden ve vermiş oldukları destekten dolayı teşekkürlerini sundu.  Ziyarette ayrıca Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Turgut Altınçubuk ve beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri, Bartın İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Selim Kapancı ’ya üzerinde isminin yazılı olduğu özel Milli Takım Forması hediye etti.

ASKF Başkanı Altınçubuk, önümüzdeki günlerde İl Emniyet Müdürü Ogün Vural’ı ziyaret ederek protokol ziyaretlerine devam edecek.