BTV SPOR
Haberler / Asma Çay Bahçesinde Konu Futbol
Asma Çay Bahçesinde Konu Futbol
Tarih : 13.09.2018 Okunma : 1017

Asma Çay Bahçesinde Konu Futbol

Geçtiğimiz  günlerde futbolun önemli isimleri Asma Çay Bahçesinde   buluştu.Mekanın sahibi Bartınspor Taraftarlardan Sorumlu Yöneticisi Yıldıray Güngörür, geçtiğimiz hafta sonu Bartınspor’da uzun yılar yöneticilik ve teknik direktörlük görevlerinde bulunan işadamı Kemal Camcı, İl Genel Meclis Üyesi İlker Camcı ve müşterilerle sohbet ederken objektiflere takıldı.

Asma’da bulunan uzun yıllardır Bartınlılara hizmet veren Asma Çay Bahçesinde akşamları koyu sohbetler yapılıyor. Süper Lig, UEFA  Şampiyonlar ve Avrupa Ligi maçlarını dev ekranlardan izlediği Asma Çay Bahçesine önemli isimlerin  şu sonbahar günlerinde tercih etmeye başladığı mekan oldu.Asma Çay Bahçesinde  akşamları spor kamuoyunda tanınan isimleri görebilirsiniz. Ya da siyaset ve iş dünyasının önemli isimlerini de mekanda sohbet ederken de görme imkanınızda olabilir.

Geçtiğimiz hafta içi hafta sonu Futbolun önemli isimleri Asma Çay Bahçesindede buluştu. O gün futbolda sıcak saatler Asma Çay Bahçesinde yaşandı.Konu yine futbol olunca  önce Bartınspor’un  önümüzdeki sezon 3.Lig’e çıkıp çıkmayacağı tartışıldı. Mekanın  sahibi Bartınspor Yöneticisi Yıldıray Güngörür, Bartınspor’da uzun yıllar yöneticilik ve teknik direktörlük görevinde bulunan işadamı Kemal Camcı, İl Genel Meclis Üyesi İlker Camcı ve müşterilerle sohbette görüntülendi.

Akşam üstü yapılan sohbette BAL Liginde bu sezon 10.grupta mücadele edecek olan Bartınspor’un son durumu  konuşuldu. Bartınspor Yönetiminde Taraftarlardan Sorumlu Yönetici olan Yıldıray Güngörür mekanda sohbetin keyifli geçmesinden ise oldukça memnun olduğu gözlendi.  Futbol konuşulduğu mekanda İşadamı Bartınspor Eski Yöneticisi Kemal Camcı’ın oğlu İl Genel Meclis Üyesi İlker Camcı’nın da  olması  dikkat çekti.Bartınspor’un efsane yöneticilerinden Kemal Camcı,İl Genel Meclis Üyesi İlker Camcı, mekanın müşterileri mekanın sahibi Bartınspor Yöneticisi Yıldıray Güngörür’ün akşam üstü sohbeti objektiflerimize böyle yansıdı..