BTV SPOR
Haberler / Asma’da Bir Kez Daha Derbi Coşkusu Yaşandı
Asma’da Bir Kez Daha Derbi Coşkusu Yaşandı
Tarih : 03.12.2017 Okunma : 1465

Asma’da Bir Kez Daha  Derbi Coşkusu Yaşandı

 Süper Lig’in 14.haftasında yapılan derbide Beşiktaş, Galatasaray’ı ikinci yarıda bulduğu gollerle 3-0  yendi.Beşiktaş Vodafona Park’ta Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanan derbi maçını Bartınspor futbol severler Asmalı Çay Bahçesini tıka basa doldurarak maçın heyecanına ortak oldu.

Süper Lig’in 14.Haftasındaki dev derbide Beşiktaş, Galatasaray’ı Cenk Tosun,Tosiç ve Negredo’nun attığı gollerle 3-0 yendi.Spor Toto Süper Lig’in 14.haftasında Beşiktaş Vodafona Park’ta Beşiktaş ile Galatasaray karşı karşıya geldiği maçta sarı-kırmızılı ekibin UltrAslan Üni ve Lise grupları Asmalı Çay Bahçesini coşturdu.Derbi maçı öncesi Cumhuriyet Meydanında toplanan UltrAslan grubu hep bir ağızdan tezahürat yaparak dev derbiye motive oldu. Grup daha sonra ana caddeye çıkarak meşaleler yaktı ve Asma Çay Bahçesine geçti.

UltrAslan Lise Grubu Asmalı Çay Bahçesini coşturdu

Spor Toto Süper Lig’in 14.haftasında Beşiktaş Vodafona Park’ta Galatasaray ile karşılaşan Beşiktaş  Cenk Tosun, Tosiç ve Negredo’nun  attığı golle mücadeleden 3-0 galip ayrıldı. 2 Aralık Cumartesi   günü oynanan derbii  karşılaşmasını Bartınlı spor severler değişik mekanlarda izleyerek heyecana da ortak oldu.  Asmalı Çay Bahçesinde Galatasaray ve Beşiktaşlı  taraftarların derbii başlamadan önce stadyumu andıran tezahüratlarla maçın atmosferini yaşadılar. Dev derbi karşılaşmasını Galatasaray ve Beşiktaşlı taraftarlar Asmalı Çay Bahçesinde izleyerek maçın heyecanına ortak oldu. Dev derbi karşılaşması Beşiktaş’ın 3-0 üstünlüğüyle son erdi. Maçı kazanan Beşiktaş taraftarları mekandan mutlu şekilde ayrılırken, Galatasaray’ın UlltrAslan  Grubu ise oldukça üzgün oldukları gözlendi.

ULTRASLAN GRUBU MEKANI KARNAVAL HAVASINA ÇEVİRDİ

Asmalı Çay Bahçesinde Galatasaray’ın oynadığı maçlarda mekanı tıka basa dolduran UltrAslan  Grubu Süper Lig’in 14.haftasında Beşiktaş Vodafona Park’ta Beşiktaş  ile Galatasaray   arasında oynanan derbi maçında bir kez daha  tribün atmosferini yaşattı. Maç öncesi Cumhuriyet meydanında toplanan olan UltrAslan   grubu hep bir ağızdan tezahüratlar yaparak dev derbiye motive oldu. Cumhuriyet Meydanında maçtan 2 saat önce buluşan  UltrAslan  Grubu daha sonra  şehrin ana caddesine çıkarak meşaleler yakarak Asma Bahçe’ye geçti. UltrAslan  Grubu Asmalı Bahçe’de  dev derbiyi izleyerek mekan stadyum havasına çevirdi..Derbi günü mekanda yaptıkları şovlarla maçı izleyenleri de coşturan  UltrAslan  Grubu tuttukları takımlarına Asma Bahçe’de izleyerek destek verdi.

ANA CADDE DE MEŞALELER YAKTILAR

 UltrAslan  Grubu 2 Aralık Cumartesi  akşamı  maç saatinden 2 saat önce ana caddede meşaleler yakarak şov yaptı. Tezahüratlar eşliğinde ana cadde de yürüyüş yapan UltrAslan  Grubu halkında ilgisine maruz kaldı. Bazı vatandaşlar tezahürat sırasında cep telefonlarıyla  UltrAslan  Grubuyla selfie çekmeleri dikkat çekti. UltrAslan  Grubu Asmalı Bahçe’de  2 Aralık Cumartesi günü dev maçta 90 dakika boyunca dev ekranda davul zurna eşliğinde yaptıkları tezahüratla takımına destek verirken mekanda mazı izleyen taraftarların coşması objektiflerimize yansıdı..