BTV SPOR
Haberler / Bartın Basını Çekimde
Bartın Basını Çekimde
Tarih : 11.11.2017 Okunma : 2047

Bartın Basını Çekimde

BAL liginde bu sezon şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor’un iç saha maçlarını Bartın Basını da takip ediyor.Önceki hafta Sincan Belediyespor ile oynanan maçı BTV Haber Müdürü Bülent Bostancı, BTV Kameramanı Erkan Hızoğlu ve Bolu Merkez Muhabiri Halil Tekin karşılaşmayı basın tribününde izlerken objektiflere takıldı.

BAL Liginde mücadele eden Bartınspor, bu sezon 3.Ligi hedefliyor. Ligde başarılı bir performans gösteren Bartınspor, önceki hafta kendi sahasında Sincan Belediyespor’u 3-0  yenerek şampiyonluk iddiasını devam ettirdi.BAL Liginde güçlü bir kadro kuran Bartınspor’a yerel basından da ilgi büyük. Tabi her yıl olduğu gibi bu sezonda Bartın Basını Bartınspor’u takip altına aldı. 8 yıldır BAL Liginde mücadele eden kırmızı-siyahlı ekibin iç saha maçlarını yakından takip eden Bartın Televizyonu Haber Müdürü Bülent Bostancı, BTV Deneyimli Kameramanı Erkan Hızoğlu ve Bolu Merkez TV muhabiri Halil Tekin, Ligin 6’ıncı haftasında Atatürk Stadı’nda Bartınspor ile Sincan Belediyespor ile oynanan maçını bir kez daha izleyerek takıma destek verdiler.

Sincan Beledieyspor’u 3-0 yenerek iddiasını sürdüren kırmızı-siyahlı ekibi BTV Haber Müdürü Bülent Bostancı, BTV kameramanı Erkan Hızoğlu ile birlikte maçın önemli anlarını çekmeleri objektiflere takıldı.

Maçın son dakikaları heyecanlı geçerken BTV Haber Müdürü Bülent Bostancı, BTV Kameramanı Erkan Hızoğlu, Bolu Merkez Tv muhabiri Halil Tekin maçta çekim yaparken, Bartınspor’un eski yöneticisi Av.Emrah Taşdemir’de maçı dikkatli takip etmesi gözlendi.Basının önemli isimleri bu sezon ligde şampiyonluk hedefleyen kırmızı-siyahlı ekibin i. Ve dış saha maçlarını takip ederek maç sonuçlarını okurlarına anbean aktaracak.