BTV SPOR
Haberler / Bartın-Ereğli Maçında İsmail Hakkı Yılmaz Gözlemcilik Yaptı
Bartın-Ereğli Maçında İsmail Hakkı Yılmaz Gözlemcilik Yaptı
Tarih : 18.02.2020 Okunma : 681

Bartın-Ereğli Maçında İsmail Hakkı Yılmaz Gözlemcilik Yaptı

Spor toto BAL ligi 6.Grupta 18.hafta maçında Bartınspor ile Ereğli Belediyespor arasında oynanan maçta tanıdık bir isim  gözlemcilik  yaptı. Uzun yıllar hakemlik yapan Yılmaz, Bartın’da Bocce branşını faaliyete geçirmişti.

Bölgesel Amatör Lig 6.Grup’ta mücadele eden Bartınspor, ligin 18.haftasında sahasında konuk ettiği Ereğli Belediyespor’u 2-0 yenerek son haftalardaki çıkışını sürdürdü. Bartın’da uzun yıllar hakemnlik yapan İsmail Hakkı Yılmaz faal hakemlik görevini noktalıktan sonra TFF tarafından gözlemcilik görevine atandı. Bartın’da uzun yıllar Köksal Toptan Anadolu Lisesinde beden eğitimi öğretmeni olarak görev yapan İsmail Hakkı Yılmaz geçen yıl Ankara’ya tayin oldu. Bartın’da  futbol il hakem kurulunda uzun yıllar görev yapan Yılmaz, Ankara’da TFF tarafından gözlemci olarak BAL Ligi ve TFF 3.Lig maçlarına görevlendiriliyor.Bölgesel Amatör Lig 6.Grup’ta 18.hafta maçında Bartın Atatürk Stadı’nda Bartınspor ile Ereğli Belediyespor maçında Türkiye Futbol Federasyonu gözlemci olarak da İsmail Hakkın Yılmaz’a görev verdi. Bartınspor- Ereğli maçının  gözlemcisi İsmail Hakkı Yılmaz  protokol tribününde mücadeleyi izledi.  Karşılaşmanın gözlemcisi İsmail Hakkı Yılmaz, karşılaşmayı BAL Ligi Denetçisi ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk, Futbol İl Temsilcisi ve ASKF genel Sekreteri Esat Günaydın ve Kemergençlikspor Kulüp Başkanı İsmail Ekerbiçer ile birlikte takip etti. Bartın Amatör Spor Kulüpleri federasyonu (ASKF) Turgut Altınçubuk, karşılaşma sonunda yaptığı açıklamada iki takımın kıran kırana bir mücadele sergilediğini ifade etti. maçın özlemcisi İsmail Hakkı Yılmaz ile maç sonunda sohbet eden ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk, takımın son haftalardaki performansından mutlu olduklarını söyledi.

BARTIN’DA BOCCE BRANŞINI FAALİYETE GEÇİRDİ

 İsmail Hakkı Yılmaz Bartın’da uzun yıllar Bocce antrenörlüğü yapan Köksal Toptan Anadolu Lisesinde Beden Eğitimi Görevi yaptıktan sonra geçen yıl Ankara’ya tayini çıktı.  Uzun yıllar futbol hakemliği yapan İsmail Hakkı Yılmaz, BAL Ligi 6.grupta Bartınspor ile Ereğli Belediyespor arasında oynanan maçta gözlemcilik görevini üstlendi.İsmail Hakkı Yılmaz bir dönem  23 ve 18 yaş altı Bocce milli takımında antrenörlük yaptı.Bartın’da Booce branşını faaliyete geçiren İsmail hakkı Yılmaz, uzun yıllar Futbol İl Hakem Kurulunda görev yaptı.Hakem Kurulunda genç hakemlere bir dönem eğitim veren Yılmaz, Beden Eğitimi Öğretmeni olarak Ankara’da görev yapıyor.

  Futbol da gözlemcilik görevi yapan İsmail Hakkı Yılmaz aynı zamanda bocce antrenörlük görevini Ankara’da yürütüyor.