BTV SPOR
Haberler / Bartın Siyasetinin Önemli İsimler Fırınım’a Takılıyor
Bartın Siyasetinin Önemli İsimler Fırınım’a Takılıyor
Tarih : 09.11.2017 Okunma : 2891

Bartın Siyasetinin Önemli İsimler Fırınım’a Takılıyor

 Yeni Valilik Binası karşısında geçen yıl açılan Fırınım Pastanesi artık  Bartın siyasetinin önde gelen  isimlerin uğradığı mekan haline geldi. Ak Parti Bartın İl Yönetiminde bulunan işadamı Muzaffer Yelkenci, geçtiğimiz akşam üstü Fırınım Pastanesinde Bartın Manşet Gazetesi Sahibi Hacı Bulut, Bartın Esnaflarından Halil Kökoğlu ve Kumluca Çok Programlı Lisesi Okul Müdürü Sadettin Pala ile sohbette görüntülendi.

Son yıllarda Bartın’da pastane, restaurantlar ve vb. cafeler açılıyor. Ağzınızı sulandıracak tatlılara sahip kurabiyeler, yaş pasta, kuru pastaları ile bu cafe türü pastanelere geçen yıl bir yenisi daha eklendi.

 Ali Akın ve Engin Uzun,hayalini kurdukları  “ Fırınım Pastanesi” adını verdikleri cafe türünde dükkanını açtı.Şu sıralar Bartın siyasetinin önde gelen isimleri ve işadamlarının sıkça gittiği mekanlardan biri  Fırınım Pastanesi. Şu sıralar Fırınım Pastanesi en popüler mekanlardan birisi oldu.Bartın’da akşam üstü klasik mekanlardan sıkılan işadamları ve siyasetin önemli isimleri artık Yeni Valilik Binası karşısında geçen yıl açılan Fırınım Pastanesi sık sık uğranılan yer oldu. Ak Parti Bartın İl Yönetiminde görev yapan işadamı Muzaffer Yelkenci, geçen hafta sonu akşam saatlerinde Bartın Manşet Gazetesi Sahibi Hacı Bulut, Kumluca Çok Programlı Lisesi Okul Müdürü Sadettin Pala ve Bartın Esnaflarından Halil Kökoğlu ile Fırınım Pastanesinde görüntülendi.Tatlı, kurabiye ve yaş pastalarının övgüsünü duymuş olmalılar ki Fırınım Pastanesini tercih eden işadamı Muzaffer Yelkenci, Hacı Bulut, Kumluca ÇPL Okul Müdürü Sadettin Pala ve Halil Kökoğlu, hem çay içtiler hem de sohbet ettiler. Muzaffer Yelkenci, Sadettin Pala, Hacı Bulut ve Halil Kökoğlu’nun sohbeti objektiflere takıldı.

Bartın’da gelişen siyasi olayları konuşulduğu sohbette bir yandan da Bartınspor’un bu sezon 3.lige çıkıp çıkmayacağı masaya yatırıldı. Ünlü işadamı Muzaffer Yelkenci, Bartınspor Kulübünde uzun yıllar yöneticilik yaptı.Bartınspor sevdalısı olarak tanınan  Muzaffer Yelkenci,takıma maddi yardımlar bulunması ile tanınıyor.