BTV SPOR
Haberler / Bartıngençlerbirliği Masöründen Eski Kaleciye İlginç Masaj
Bartıngençlerbirliği Masöründen Eski Kaleciye İlginç Masaj
Tarih : 13.07.2018 Okunma : 1324

Bartıngençlerbirliği Masöründen Eski Kaleciye İlginç Masaj

Bartıngençlerbirliği masörü Zafer Işık eski Kemergençlikspor kalecisi Hayrettin Çelikoğlu’da eski usul bardak ile masaj yaptı. Kaleciliği genç yaşlarda bırakarak Yaşampark Tesislerinde çalışmaya başlayan Hayrettin Çelikoğlu, halı sahada kalecilik yaptığı sırada boynundan sakatlandı.

Hayrettin Çelikoğlu sakatlanırken  eski usulle  bardak çekme ile yapılan tedavi  Bartıngenbirliği takımında masörlük yapan Zeki Işık tarafından yapıldı. Yaşampark Halı Sahada  Bartıngençlerbirliği futbol okulunun antrenmanı bitiminde kaleye geçen eski kaleci Hayrettin Çelikoğlu kaleye çekilen bir şutta sakatlandı. Boynundan darbe alan Hayrettin Çelikoğlu acı içinde kıvranırken sakatlığının tedavisini Bartıngençlerbirliği masörü Zeki Işık üstlendi.

Zeki Işık, Hayrettin Çelikoğlu’na  eski usul olan bardak çekme ile tedavisini yaptı. Yaşampark Tesislerinde zeki Işık’ın eski kaleci Hayrettin Çelikoğlu’na bardak çekme ile yapılan tedavisini Bartınspor eski genç kalecisi Hüseyin Onur Metin ve Bartıngençlerbirliği oyuncusu Berkan Bitik’in şaşkınlıkla izlemsi objektiflere  takıldı.