BTV SPOR
Haberler / Bartınlı Duygu Artar bronz madalya kazandı
Bartınlı Duygu Artar bronz madalya kazandı
Tarih : 04.10.2019 Okunma : 565

Bartınlı Duygu Artar bronz madalya kazandı

Özbekistan Taşkent’te düzenlenen Görme engelli kadınlar Judo Şampiyonası Grand Prix’te Bartınlı  Duygu Çete Artar 3. olarak bir kez daha göğsümüzü kabartı.

Duygu Çete Artar , Özbekistan'da gerçekleştirilen Grand Prix'de bronz madalya kazandı. Bartınlı sporcunun Görme Engelli Kadınlar Judo Şampiyonasında büyük bir başarı elde etmesi spor kamuoyundan da övgü aldı.

 Özbekistan Taşkent’te düzenlenen Görme Engelli Kadınlar Judo Şampiyonası Grand Prix’te Bartınlı sporcu Duygu Çete Artar büyük bir başarı göstererek 3.lüğü göğüsledi. Bartınlı başarılı sporcu Duygu Çete Artar aldığı 3’cülüğün ardından bu kez de lkemizi ve Bartın’ı 2020 yılında yapılacak Tokyo Olimpiyatları’nda temsil edecek.

Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç,, Judo’da bronz madalya kazanan Duygu Çete Artar’ı kutladı. Özbekistan Taşkent’te yapılan Görme Engelli Kadınlar Judo Şampiyonasında Ülkemize bronz madalya kazandıran Duygu Çete Artar’ı sosyal medya hesabından tebrik eden Milletvekili Yılmaz Tunç “Özbekistan Taşkent’te düzenlenen Görme engelli kadınlar Judo Şampiyonası Grand Prix’te Bartınlı hemşehrimiz Duygu Çete Artar 3. olarak bir kez daha göğsümüzü kabartmıştır. Tebrik ediyor, 2020 Tokyo olimpiyatları yolunda başarılar diliyorum” dedi.