BTV SPOR
Haberler / Bartınspor, Bağlum Hazırlıklarını Sürdürdü
Bartınspor, Bağlum Hazırlıklarını Sürdürdü
Tarih : 07.12.2017 Okunma : 1081

Bartınspor, Bağlum Hazırlıklarını Sürdürdü

Bartınspor, BAL Ligi 12.haftasında  deplasmanda Keçiören Bağlumspor ile oynayacağı  maçın hazırlıklarını  yoğun yağış altında sürdürdü. Atatürk Stadı’nda yapılan antrenmanda, hafif sakatlığı bulunan Belov düz koşu yaptı.

BAL Ligi 6.Grup’ta ligin 12.haftasında  10 Aralık Pazar günü deplasmanda Keçiören Belediyesi Bağlumspor’a konuk olacak olan Bartınspor’da bu maçın hazırlıkları sürüyor. Kırmızı Siyahlı ekip Atatürk Stadı’nda  öğleden sonra çalışmalarını yoğun yağış altında sürdürdü.ısınma hareketleriyle başlayan antrenman daha sonra top çalışmasıyla devam ederken, kırmızı siyahlı ekip son bölümde ise Keçiören Bağlumspor maçının taktik provasını yaptı.  Tam sahada yapılan taktik ağırlıklı çift kale maçta oyuncuların hırslı ve istekli olmaları gözlendi. Yaklaşık bir buçuk saat süren antrenman yapılan açma-germe hareketleriyle sona erdi. Sakatlığı bulunan Belov, saha kenarında düz koşu yaptı.Pazartesi gününden itibaren çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren kırmızı-siyahlı ekip’te tek düşünce galibiyet.

UĞUR YILMAZ’IN OYNAMA İHTİMALİ YÜKSEK

 Bir süredir sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı kalan orta sahanın vazgeçilmez ismi Uğur Yılmaz, antrenmana katılırken, Keçiören Bağlumspor maçında oynama ihtimali yükseldi. Uğur Yılmaz gibi sakatlıktan yeni çıkan Ramazan Taş’ın ise tamamen iyileştiği görüldü. Sakatlığı süren belov ise antrenmanda yer almazken, çalışmalarını düz koşu yaparak sürdürdü. Kırmızı-Siyahlı ekip, Keçiören Bağlumspor  maçının hazırlıklarını yarın Boğaz Tesisleri’nde gerçekleştireceği antrenmanla sürdürecek.