BTV SPOR
Haberler / Bartınspor Başkanı Lütfi Bayrak İdmanı İzledi
Bartınspor Başkanı Lütfi Bayrak İdmanı İzledi
Tarih : 27.07.2018 Okunma : 1147

Bartınspor Başkanı Lütfi Bayrak İdmanı İzledi

Spor Toto BAL Liginde bu sezon dokuzuncu kez mücadele edecek olan Bartınspor, yeni sezon hazırlıklarını  kendi tesislerinde günde yaptığı çift idmanla sürdürüyor. Boğaz Tesislernde önceki gün yapılan antrenmanı Kulüp Başkanı Lütfi Bayrak, Yöneticiler ve Almaya’da Teknik Direktörlük Yapan Bartınlı Orhan Ak’ta izledi.

2018-2019 sezonunda Spor Toto BAL’da dokuzuncu kez mücadele etmeye hazırlanan  Bartınspor, yeni sezon hazırlıklarını  boğaz tesislerinde günde yaptığı çift idmanla devam ediyor. 16 Temmuz 2018 tarihinde top başı yapan kırmızı-siyahlı ekip, yaklaşık 12 gündür çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kırmızı-Siyahlı temsilcimiz 15 gün yapacağı 1.etap kampını bu ay sonunda  tamamlayacak. Bartınspor ikinci etap kampını Bolu-Abant’ta gerçekleştirecek.İlk etap çalışmalarını günde çift idmanla sürdüren Bartınspor, önce ki gün  akşam idmanında kondisyon, dar alanda pas ve taktik çalışması gerçekleştirdi.

BAŞKAN BAYRAK MİNİK AMİGO İLE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Boğaz Tesisleri antrenman sahasında gerçekleştirilen  idmanını Bartınspor Kulüp Başkanı Lütfi Bayrak, Yöneticiler Fahrettin Fırıncıoğlu, Güngör Yavuzaslan, teknik ekipte yer alan efsane kaptan Ferruh Yücel, Almanya’da yaşayan Bartınlı teknik Direktör Orhan Ak ve Bartınspor sevdalıları Gürkan Çiftçi ve Kuzey Çiftçi izledi. Yaklaşık iki saat süren idman, dar alanda yapılan çift kale maç ile sona erdi. Akşam antrenmanını izleyen Kulüp Başkanı Lütfi Bayrak  boğaz tesislerine ziyarete gelen Almanya’da takım çalıştıran teknik  direktör Orhan Ak, Bartınspor’un küçük tribün amigosu  Kuzey Çiftçi ve babası Gürkan Çiftçi ile bir süre sohbet etti.Antrenmanı izleyen Teknik Direktör Orhan Ak iyi bir takım oluşturulduğunu belirterek oyuncuların çift kale ve taktik idmanında gösterdikleri performanslarını da beğendiği ifade etti.Kulüp Başkanı Lütfi Bayrak Bartınspor taraftarı tribün amigosu Gürkan Çiftçi ile idman sonunda günün anısına fotoğraf çektirdi.