BTV SPOR
Haberler / BARTINSPOR'DA ŞOK GELİŞME GÜNDEMİ DEĞİŞTİRDİ
BARTINSPOR'DA ŞOK GELİŞME GÜNDEMİ DEĞİŞTİRDİ
Tarih : 14.03.2019 Okunma : 785

BARTINSPOR'DA ŞOK GELİŞME GÜNDEMİ DEĞİŞTİRDİ

Bartınspor’da 2 yıllık Başkanlık yapan Mehmet Bulut Bartınspor'u icraya verdi. Eyüp'ün tanınmış spor ve siyaset adamlarından, Bartınspor eski kulüp başkanı Mehmet Bulut sosyal medya hesabından “ Bartınsporu çok sevdiğini yürekleri ile değil dilleriyle söyleyenler” paylaşımını yaptı.

Eski Bartınspor Kulüp Başkanlarından Ercan Aydın Bartınspor’un icra şoku ile karşı karşıya olduğunu duyurdu.

Aydın sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı;

"BARTINSPORU ÇOK SEVDİĞİNİ YÜREKLERİ İLE DEĞİL DİLLERİYLE SÖYLEYENLER!!!!

Sonunda buda oldu...

Bartınspor’un eski Başkanı Mehmet Bulut şahsi ve Firması Özbulut inşaat olarak Bartınspor’dan resmi alacağı olan Toplam 570.000 TL için Bartınspor’a ihtarname göndererek 15 gün içinde taraflarına paranın ödenmesini istediği,

 Borcun ödenmemesi halinde alacaklarını İcra yolu ile tahsil edeceklerini belirttiği öğrenildi.

 Şimdi Bartınspor’u 2016-2017 sezonunda borçlandırma yetkisini Mehmet Bulut'a veren başta Yönetim Kurulu ve Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin ile tüm yönetim kurulu üyelerinin bu parayı nasıl geri ödeyeceğini kamuoyu ile paylaşmalarını bekliyoruz.

 Mehmet Bulut’a borçlanma yetkisini madem verdiniz Mehmet Bulut’u başkanlıktan kongrede karşısına aday çıkartırken bunların olacağını neden hesaplamadınız?

 Haydi buyurun buradan yakın bakalım.”

ESKİ BAŞKAN MEHMET BULUT BARTIN GÜNDEMİNİDE DEĞİŞTİRDİ

 Bartınspor Eski Başkanı Mehmet Bulut’un Bartınspor’u icraya vermesi  kamuoyunda büyük yankı uyandırdı. Kamuoyunda Bartınspor Eski Başkanı Mehmet Bulut’un alacakları ödenmediği gerekçesi ile kulübü icraya vermesi kamuoyunda da en çok konuşulan konu oldu. 31 Mart Yerel seçimleri nedeniyle Bartınspor pek günde yer almadığı  şu günlerde eski başkan Mehmet Bulut’un 570.000 TL alacağı için Bartınspor’u icraya vermesi Bartında gündemi bir anda değiştirmesine neden oldu. BAL Liginde bu sezon başarısız olan kırmızı-siyahlı ekibin eski başkanı Mehmet Bulut Bartın gündemini bir anda değiştiren isim oldu.