BTV SPOR
Haberler / Bartınspor Eski Başkanı Aydın’dan “Geçmiş Olsun” Paylaşımı
Bartınspor Eski Başkanı Aydın’dan “Geçmiş Olsun” Paylaşımı
Tarih : 13.03.2019 Okunma : 1122

Bartınspor Eski Başkanı Aydın’dan “Geçmiş Olsun” Paylaşımı

BAL Liginde mücadele eden Bartınspor kötü sonuçlara alarak ligde istediği başarıyı yakalayamadı. 2009-2014 Yılları arasında Bartınspor’da 5 yıl başkanlık yapan eski başkan Ercan Aydın, sosyal medya hesabından çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bartınspor’un  geçen yıl yapılan kongre sonrası başarılı olmayacağı yönünde açıklama yaparak takımın gidişatını eleştiren Bartınspor Eski Başkanı Ercan Aydın” Perşembenin geleceği Çarşambadan belliydi” dedi.

Bartınspor Kulübünde 2009-2014 yılları arasında 5 yıl başkanlık yapan Ercan Aydın, BAL Liginde mücadele eden Bartınspor’un 21.hafta sahasında Çilimli Belediyespor’a 4-2 yenilmesinin ardından sosyal paylaşım hesabı üzerinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabında açıklamalarda bulunan Aydın, Bartınspor’un ligdeki kötü gidişatının tek sorumlusu kongrede bilinmeyen bir ismin başkanlığa getirilmesi olduğunu söyledi. Bartınspor Eski Başkanı Ercan Aydın sosyal medya hesabında şu ifadelere yer verdi:

Geçmiş olsun BARTINSPOR...

Zafer inananlarındır ancak sezon başında inanılmayan bir oluşumdan başarıya inanmak mümkün değildi.

Perşembenin geleceği çarşambadan belliydi.

Enes Eser Başkanlığında bu takımın asla başarılı olamayacağını kongreden öncede sonrada yazdım.

Ancak Yeni Başkanın seçimden kısa bir süre sonra istifa etmesi ile Sayın Lütfi Bayrak abimizin zorunlu olarak Başkanlığı geldi.

Lütfi Başkanlığına ve Bartınspora hep destek olmaya çalıştım ve onun yanında olmak için elimden geleni yaptım

Maalesef onun elinde olmayan nedenlerden dolayı Bartınspor bugün kü durumuna geldi.

Peki bu duruma gelmesinin baş sorumlusu kim?

Bartınspor da başkanlık yapmış kişilerin hiçbirine danışmadan hayatında yöneticilik nedir bilmeyen birine Kongrede destek verenleri herkes çok iyi biliyor ve o kişiyi seçtirmek için Mevcut Başkan Mehmet bulutu bir kalemde nasıl sildiklerini de.

O kişiler sezon başında egoları ve çıkarları yüzünden takıma çok büyük rakamlarla transferler yaparak takımı ödenmeyecek borçlara soktular.

Evet borç yapılır ama borcu ödeyecekte başarılı takım olur,takım başarılı olsa zaten herkes maddi manevi kamuoyu baskısı ile mecburen destek verecekti.

Bartınspor Bal ligindeki 9.yılında hiç bu kadar güçsüz bir guruba düşmemişti tek bir il takımı yok ama biz gurupta tüm sezonların en kötü durumundayız.

Bunun tek sorumlusunu herkes biliyor ama konuşamıyor,sezon Bartınspor için artık bitti Seçimlerden sonra Bartınspor içinde inşaallah yeni bir sayfa açılır ve toplumun tümünün destek vereceği yeni bir yönetim oluşturularak gelecek sezonun planı erkenden yapılmalı.

Lütfi Bayrak ve Yönetimine sonsuz teşekkür ederim, çok emekleri geçti takımı buraya kadar getirmekte kolay değildi.

Unutmayınki sizi en iyi anlayan 5 yıl başkanlık yapmış biri olarak Benim,Geçmiş olsun Bartınspor.