BTV SPOR
Haberler / Bartınspor Kaptanı Özer Dönmez’in acı günü
Bartınspor Kaptanı  Özer  Dönmez’in acı günü
Tarih : 21.10.2019 Okunma : 759

Bartınspor Kaptanı Özer  Dönmez’in acı günü

Bartınspor’un kaptanı Özer Dönmez’in annesi Fatma Özer, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Acı haberi Ereğli deplasmanı dönüşünde alan Kaptan Özer ve Bartınspor camiası hemen Bursa’ya hareket ederken Fatma Özer, Yenidoğan Camiinde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.

Bir süredir Bursa’daki bir hastanede tedavi gördüğü bilinen Bartınspor’un kaptanı Özer Dönmez’in annesi Fatma Özer, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Pazar günü deplasmanda oynanan Kdz Ereğli Belediyespor- Bartınspor karşılaşması sonrası Bartın’a döndüğünde  acı haberi alan  Kaptan Özer, futbolcular ve kulüp yöneticileri, Ereğli galibiyeti sevincini yaşayamadan yasa boğuldu. Özer Dönmez haberi alır almaz birkaç takım arkadaşıyla birlikte Bursa’ya hareket ederken Kulüp Başkanı Ahmet Bayrak’ da Özer  ve ailesine baş sağlığı dileyerek “ Akşam 10:30'da Bartınspor camiasını üzen haberi aldık sporcumuz kardeşimiz ve evladımıza Özer Dönmez'in kıymetli annesinin tedavi gördüğü hastanede vefat ettiği haberini aldık.  Özer kardeşimizin annesine Allah’tan rahmet diliyor, mekânının cennet olmasını temenni ediyorum. Sporcumuz kardeşimiz Özer'e ve ailesine başsağlığı diliyoruz” dedi.

Sevenlerinin göz yaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı

Aldıkları bu acı haberler sarsılan Ahmet Bayrak, diğer yönetim kurulu üyeleri ve Özer’in takım arkadaşları kaptanlarını bu acı gününde yalnız bırakmayarak Fatma Özer’i son yolculuğuna uğurlamak için dün Bursa’ya gitti. Bartınspor camiası Bursa Yenidoğan Camide düzenlenen törene katılarak Dönmez ailesinin acısını paylaştı. Kaptan Özer’in yaşadığı üzüntü ve acı gözlerden kaçmazken Fatma Özer, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazıyla ailesinin, sevenlerinin ve dostlarının göz yaşları arasında defnedildi.

 BTV ve Bartın 74 Haber Gazetesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, Dönmez ailesine de baş sağlığı diliyoruz.