BTV SPOR
Haberler / Bartınspor Olağanüstü Kongreye Gidiyor
Bartınspor Olağanüstü  Kongreye Gidiyor
Tarih : 08.01.2018 Okunma : 1991

Bartınspor Olağanüstü  Kongreye Gidiyor

Spor Toto BAL Ligi 6.Grup’ta mücadele eden Bartınspor Yönetim Olağan Üstü Kongre kararı aldı. Kulübün resmi internet sitesinden  24 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 17.00’da Ticaret ve Sanayi Odasında kongrenin yapılacağı duyuruldu.

 Bartınspor’da sıcak saatler yaşanıyor. BAL Ligi 6.Grup’ta sezona şampiyonluk hedefiyle başlayan ve ligin ilk yarısını 25 puanla lider Kırşehir’in 2 puan gerisinde üçüncü sırada tamamlayan Bartınspor’da Yönetim ani bir kararla kongreye gitme kararı aldı.Mali açıdan sıkıntılı günler yaşayan kırmızı-siyahlı ekip, 18 yıldır  hasret kaldığı profesyonel ligi bu sezon yaşamak istiyor. 2016 Yılı Nisan ayında yapılan kongrede başkan seçilen işadamı Mehmet Bulut, bir yıl sonra  6 Mayıs 2017 tarihinde   kongreye giderek yönetimini değiştirmişti.

Bartınspor Yönetim Kurulu dün akşam  yaptığı toplantısında  24 Ocak 2018 tarihinde  Olağanüstü kongre kararı  çıktı. Yapılan toplantıda yönetim kurulu üyeleri güçlü bir yönetim oluşturulması konusunda görüş belirterek olağanüstü kongreye gitmek kararı  aldı.Yönetimin sürpriz bir şekilde kongre kararı alması ise gözleri bir anda yapılacak olağanüstü kongreye çevirdi.

Bartınspor Yönetim Olağan Üstü Kongre kararı aldı. Kulübün resmi internet sitesinden  24 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 17.00’da Ticaret ve Sanayi Odasında kongrenin yapılacağı duyuruldu.

BARTINSPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINDAN

Derneğimizin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı  24 Ocak 2018 Çarşamba  günü saat 17.00’da Bartın Ticaret ve Sanayi Odasında yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde 31 Ocak  Çarşamba günü tarihinde yine aynı yer ve saatte yapılacaktır. Tüm üyelerimize saygıyla duyurulur.

Günden gündemi şu şekilde

1-      Açılış ve Yoklama.

2-      Divan Teşekkülü.

3-      Saygı Duruşu  ve İstiklal Marşı.

4-      Faaliyet Raporu, Gelir Gider Cetveli ve Denetleme konulu Raporlarının Okunması ve denetlenmesi

5-      Yeni Yönetim, Denetim Kurullarının Seçimi.

6-      Dilek ve Temenniler.

7-      Kapanış.