BTV SPOR
Haberler / Bartınspor Sevdalıları Maçı İzledi
Bartınspor Sevdalıları Maçı İzledi
Tarih : 30.11.2017 Okunma : 1790

Bartınspor Sevdalıları Maçı İzledi

Bölgesel Amatör Lig 6.Grup’ta mücadele eden Bartınspor,ligin 10.haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Türk Metal Kırıkkalespor ile oynadığı maçı binlerce taraftar izledi. Tribünlerin tıka basa doldu olduğu karşılaşmayı önemli isimler takip etti.

Bulut Kardeşler Maçı İzledi

Bartınspor’un Geçen yılki yönetiminde Futbol Şube Sorumlusu olarak görev yapan eski yönetici Abdullah Bulut, abisi işadamı Mustafa Bulut ile Bartınspor’un hafta sonu Türk Metal Kırıkkalespor ile oynadığı maçı izledi.

2016-2017 Sezonunda Bartınspor Yönetiminde görev yapan eski Futbol Şube Sorumlusu Abdullah Bulut, Bartınspor’u yalnız bırakmıyor. BAL Ligi 6.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor, ligin 10.haftasında sahasında Türk Metal Kırıkkalespor ile karşı karşıya geldi. Atatürk Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Bartınspor Eski Futbol Şube Sorumlusu Abdullah Bulut’ta izleyerek takıma destek verdi.Bulut, karşılaşmayı protokol tribününde abisi işadamı Mustafa Bulut ile beraber ayakta takip etti.

İşadamın Çavuşoğlu Takımı Yalnız Bırakmadı

Bartınspor’u her platformda destekleyen  Ak Parti Bartın  İl Yönetiminde bulunan Bartın Esnaflarından Dinçer Çavuşoğlu, geçen hafta sonu Atatürk Stadı’nda Türk Metal Kırıkkalespor ile oynanan maçı izleyerek takıma bir kez daha destek oldu.

Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor, ligin 10.haftasında kendi saha ve seyircisi önüne Türk metal Kırıkkalespor ile karşılaştı. Sahan 1-0 yenik ayrılan Bartınspor’u Ak parti Bartın il yönetiminde yer alan Bartın Esnaflarından Üçel Süt Ürünlerinin sahibi Dinçer Çavuşoğlu, Bartınspor’un 26 Kasım Pazar günü Atatürk Stadı’nda karşılaştığı Türk metal Kırıkkale maçını izleyerek takımına destek verdi. Çavuşoğlu, karşılaşmayı protokol tribünü üst katında Bartınspor’un eski tribün liderleri ve Bartınspor sevdalıları ile takip etti.

Denetçi Saha Görevlileri İle Birlikte

BAL Liginde bu sezon 8.kez Denetçilik görevinde bulunan Bartın ASKF Genel Başkanı Turgut Altınçubuk, Bartınspor’un ligin 10.hafta sahasında Türk Metal Kırıkkalespor ile oynadığı maçon ilk yarısını saha içerisinde takip etti.

BAL Liginde bu sezon 8.kez Denetçi Olarak Görev yapan Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı (ASKF) Turgut Altınçubuk, Ligin 10.haftasında Bartınspor ile Türk Metal Kırıkkalespor arsında oynanan maçı saha içerisinde görevliler ile birlikte izledi. Maçın ilk yarısını  maçta görevli Bartın Devlet Hastanesinde Görev Yapan  Dr.İsmet Kavaklı, Saha Komiseri Mehmet Konyalı ve saha görevlisi Ahmet Gebedek ile birlikte izledi.Altınçubuk, maçın ikinci yarısını ise protokol tribününden takip etti.

Müjdat Kırkaya Maçı Takip Etti

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri  Derneği Bartın Şubesi Eski Başkanı Müjdat Kırkaya, Bartınspor’u  takip etmeyi sürdürüyor.

Bartın’da uzun yıllar futbol hakemliği yapan ve birkaç yıl önce hakemliği bırakan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri derneği Bartın Şubesi Eski Başkanı Müjdat Kırkaya, Bartınspor’un iç ve dış saha maçlarını izlemeyi sürdürüyor. Eski Futbol hakemlerimizden Müjdat Kırkaya, BAL liginde şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor’un 10.hafta sahasında konuk ettiği Türk Metal Kırıkkale maçını protokol tribünü üst katında izledi.Kırkaya’nın, karşılaşmayı dikkatle takip etmesi gözlendi.

Bartınspor Sedalısı Yıldıray Güngörür’de  Maçta

Bartınspor Sevdalısı olarak tanınan Asma Çay Bahçesi sahibi Yıldıray Güngörür, geçen hafta sonu Atatürk Stadı’nda Bartınspor ile Türk Metal Kırıkkalespor ile oynanan maçı izleyerk takıma destek verdi.

Bölgesel Amatör Lig’de bu sezon şampiyonluk hedefleyen Bartınspor, ligin 10.haftasında sahasında  grubun iddialı takımlarından Türk Metal Kırıkkalespor’la karşı karşıya geldi. Karşılaşmaya Bartınlı futbolseverler büyük ilgi gösterdi.İki ekibin Atatürk Stadı’nda oynadığı karşılaşmayı Bartınspor Sevdalısı Asma Çay Bahçesi sahibi Yıldıray Güngörür’de izledi. Güngörür, karşılaşmayı protokol tribünü üst katında esnaf arkadaşlarıyla takip ederek takıma bir kez daha destek verdi.

Alişan Bulut Bartınspor’u Yalnız Bırakmadı

Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Bulut’un  kardeşi Alişan Bulut, geçen hafta sonu Atatürk Stadı’nda Bartınspor’un Türk metal Kırıkkalespor ile oynadığı maçı izleyerek takıma destek verdi.

BAL Ligi 6.Grup’ta mücadele eden Bartınspor, ligin 10.haftasında sahasında karşılaştığı Türk metal Kırıkkalespor’a 1-0 mağlup oldu. Atatürk Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Bartınspor Kulüp Başkanı Mehmet Buılut’un kardeşi Alişan Bulut’ta izleyerek takıma destek verdi. Bartınspor’a her konuda destek olan Alişan Bulut, Bartınspor ile Türk Metal Kırıkkalespor maçını protokol tribünü üst katında gazetecilerle birlikte izledi

 Disiplin Kurulu Başkanı Taşdemir Maçı  İzledi

Uzun yıllar Bartınspor Yönetiminde görev yapan Bartınspor Disiplin Kurulu başkanı Av.Emrah Taşdemir, hafta sonu Atatürk Stadı’nda Bartınspor ile Türk Metal Kırıkkalespor arasında oynanan maçı izleyerek takıma destek oldu.

BAL Ligi 6.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren temsilcimiz Bartınspor, ligde 10.hafta maçında sahasında Türk Metal Kırıkkalespor ile karşılaştı. Atatürk Stadı’nda  Bartısnpor ile Türk Metal Kırıkkalespor arasında oynanan karşılaşmayı Bartınspor  Yönetiminde Disiplin Kurulu başkanlığı görevinde bulunan Av.Emrah Taşdemir’de izleyerek takıma destek verdi. uzun yıllar Bartınspor Yönetimlerinde görev  yapan Taşdemir, karşılaşmayı protokol tribünü üst katında Bartın Gazeteciler Derneği başkanı Güngör Yavuzaslan ve  İl Spor Müdürü personeli Erdem Kaya ile birlikte takip etti.

Genç Futbol Hakemi maçı İzledi

Genç Futbol hakemi Eren Dellaloğlu, hafta sonu Atatürk Stadı’nda Bartısnpor ile Türk Metal Kırıkkalespor arasında oynanan karşılaşmayı izleyenler arasında yer aldı.

 BAL Ligi 6.Grup’ta mücadele eden Bartınspor, ligde 10.hafta maçında Türk Metal Kırıkkalespor ile oynadığı maçı 1-0 kaybetti. Atatürk Stadı’nda oynanan karşılaşmaya taraftarlar büyük ilgi gösterdi. İki ekip arasında oynanan karşılaşmayı Bartın’ın genç futbol hakemlerinden Eren Dellaloğlu’da izledi. Dellaloğlu Bartınspor-Türk Metal Kırıkkalespor maçını protokol tribünü üst katında takip etti.

 

TSO ESKİ BAŞKANI MAÇI İZLEDİ

Geçen hafta sonu Atatürk Stadı’nda Bartınspor ile Türk Metal Kırıkkalespor arasında oynanan karşılaşmayı Ticaret ve Sanayi Odası Eski Başkanı İsmail Toksöz izleyerek takıma destek verdi.

Ticaret ve Sanayi Odası Eski başkanlarından İsmail Toksöz, Bartınspor’un sahasında oynadığı maçları izleyerek takıma destek oluyor. TSO Eski Başkanı İsmail Toksöz, BAL Liginde mücadele eden Bartınspor’u 2 kez devre arası kampı için Antalya’ya göndererek övgü almıştı. TSO eski Başkanı İsmail Toksöz, Bartınspor’un geçen hafta sonu kendi sahasında karşılaştığı Türk Metal Kırıkkalespor maçını protokol üst tribününde  Bartın Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz ile birlikte izledi.