BTV SPOR
Haberler / BARTINSPOR YENİ BAŞKANINI SEÇİYOR
BARTINSPOR YENİ BAŞKANINI SEÇİYOR
Tarih : 10.05.2018 Okunma : 1447

BARTINSPOR YENİ BAŞKANINI SEÇİYOR

Bartınspor Kulübü’nün 3 Mayıs Perşembe günü yeterli çoğunluk sağlanamaması nedeniyle ertelenen Olağan Genel Kurul Toplantısı bugün gerçekleştirilecek. Bartınspor Kongresi 10 Mayıs Perşembe günü (Bugün) Belediye Cep Sinemasında  yapılacak.Koltuğa oturmak için l Candemir Yazıcı, aday olmaları beklenen Av.Emrah Taşdemir  ve CE motors ve CEMEY muzculuk sahibi Engin Aslan yarışacak.

3 Mayıs Perşembe  günü Bartınspor Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirmemişti.  Belediye Cep Sinemasında  düzenlenen kongreye yeterli çoğunluk sağlanamamış ve 10 Mayıs tarihine ertelenmişti. Geçen hafta ertelenen Bartınspor Olağanüstü Kongresini bugün gerçekleştirecek.  Belediye Cep Sinemasında Saat:18:00’de yapılacak Olağanüstü Kongrede  3 aday başkanlık koltuğuna oturmak için yarışacak. Mevcut Başkan Mehmet Bulut’un aday olmayacağı  seçimde Bartın Esnaflarından Kemergençlikspor Yönetim Kurulu Üyesi Candemir Yazıcı , aday olmaları beklenen Av.Emrah Taşdemir ve CE Motors ve CEMEY Muzculuk sahibi Engin Aslan bugün gerçekleştirilecek Olağan genel Kurul’da başkan olmak için yarışacak. Bugün yapılacak kongrede eski futbolculardan oluşan yeni oluşumunda liste hazırlayarak seçime gireceği belirtildi.Daha önce aday olmayacağını açıklayan mevcut başkan Mehmet Bulut’un kongrede yapacağı konuşma şimdiden merak konusu oldu.

CANDEMİR YAZICI, EMRAH TAŞDEMİR VE ENGİN ASLAN YARIŞACAK

Bartınspor’da iki yıldır görev yapan ı Mehmet Bulut, 10 Mayıs Perşembe günü yapılacak kongrede yeniden başkan adayı olmayacağını sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayınla bir kez daha açıkladı.  Mevcut başkan Mehmet Bulut’un aday olmayacağı olağanüstü kongrede birkaç adayın daha seçime gireceği belirtiliyor.

3 Mayıs Perşembe  günü Belediye Cep Sinemasında yeterli çoğunluğun sağlanamaması üzerine bir hafta sonraya ertelenen Olağan Genel Kurul Toplantısı 10 Mayıs Perşembe günü (bugün) gerçekleştirilecek. 18 yıldır profesyonel Lig’e çıkamayan Bartınspor’da geçen yıl yapılan Olağan Kongrede aday olan ve tek liste ile girdiği seçimi kazanarak Bartınspor Başkanı olan Mehmet Bulut, iki yıldır görev yaptığı kulüpte bu kez aday olmayacağını açıkladı. Mevcut Başkan ve yönetimine seçim baskısı devam ederken, kamuoyu Mehmet Bulut’un kongrede yapacağı konuşmayı merak etmeye başladı. Ayrıca kongrede Bartınspor eski başkanı Ercan Aydın’ında bir konuşma yapması bekleniyor. Bartınspor’da  Belediye Cep Sinemasında yapılacak . Bartın’ın önemli esnaflarından Candemir  Yazıcı, aday olmaları beklenen Emrah Taşdemir ve Engin Aslan  başkanlık koltuğuna oturmak için yarışacak.Öte yandan eski futbolculardan oluşan yeni oluşumunda liste hazırladığı gelen bilgiler arasında.

ERTELENEN KONGRE BELEDİYE CEP SİNEMASINDA YAPILACAK

Bartınspor Olağan Genel Kurulu 10 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 18:00’de Belediye Cep Sinemasında  gerçekleşecek Olağan Genel Kurul’da çoğunluk sağlanamasa dahi toplantı gerçekleştirilebilecek ve başkanlık seçimleri yapılabilecek.Olağan Genel Kurul için başkan adaylıklarını açıklayan Candemir Yazıcı, ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk , aday olması beklenen Av.Emrah Taşdemir  ve CE motors ve CEMEY muzculuk sahibi Engin Aslan başkan olmak için yarışacak.

10 Mayıs 2018 Perşembe gününe ertelenen Bartınspor Olağan Genel Kurul’unun gündemi ise; açılış ve yoklama, divan teşekkülü, saygı duruşu ve İstiklal Marşı, faaliyet raporu, gelir-gider cetveli ve denetleme kurulu raporlarının okunması ve ibrası, yeni yönetim, denetim ve disiplin kurullarının seçilmesi, dilek ve temenniler ve kapanış şeklinde olacak.