BTV SPOR
Haberler / Bartınspor’dan Güner’e ziyaret
Bartınspor’dan Güner’e ziyaret
Tarih : 13.09.2019 Okunma : 1135

Bartınspor’dan Güner’e ziyaret

 Bartınspor’da Lütfi Bayrak’ın istifa etmesi üzerine yönetim kurulunun yaptığı toplantıda Başkan seçilen Ahmet Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bartın Valisi Sinan Güner’i makamında ziyaret etti.

Lütfi Bayrak’tan başkanlığı devralan Bartınspor Kulübü Başkanı Ahmet Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bartın Valisi Sinan Güner’i ziyaret etti. Gündemin Bartınspor olduğu ziyarette Başkan Bayrak, Vali Güner’e kırmızı-siyahlı takımın yeni sezon formasını hediye etti.

Lütfi Bayrak’tan başkanlığı devralan Bartınspor Kulübü Başkanı Ahmet Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Yılmaz, Erhan Somaklı, Fahrettin Fırıncıoğlu, Yıldıray Güngörür, Bartın Valisi Sinan Güner’i makamında ziyaret etti. 2019-2020 sezonunda Spor Toto BAL Liginde mücadele edecek olan Bartınspor’un yeni sezon çalışmalarının ve takımın genel durumunun değerlendirildiği ziyarette Başkan Bayrak, Vali Güner’e çalışmalarında başarılar diledi. Sinan Güner ise ziyarette kulüp yönetimine ve takıma önümüzdeki sezonda vereceği şampiyonluk mücadelesinde başarılar diledi.

Ahmet Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretin sonunda Sinan Güner’e Bartınspor’un yeni sezon formasını hediye etti.