BTV SPOR
Haberler / Bartınspor’lu Futbolcu Objektiflere Böyle Takıldı
Bartınspor’lu Futbolcu Objektiflere Böyle Takıldı
Tarih : 12.03.2018 Okunma : 20540

Bartınspor’lu Futbolcu Objektiflere Böyle Takıldı

Bartınspor’un sezon başında profesyonel 3.Lig takımlarından Erbaaspor’dan kadrosuna kattığı genç yetenek Burak Balcı, son haftalarda başarılı performansıyla göz kamaştırıyor. Bir çok takımın izlediği Burak Balcı, son oynanan Devrek maçında yeşil sahalarda ender görünen bir pozisyona damga vurdu.

Yeşil sahalarda pek ender rastlanan pozisyonlarda bir çok futbolcu girdikleri pozisyonlarda sakatlanma riskli ile mücadeleye girmeyi sevmez. Birçok futbolcu formasını giydiği takımı için sahada canla başla mücadele eder.

Bartınspor onu profesyonel 3.Lig takımlarından Erbaasspor’dan sezon başı transfer ederek kadrosuna kattı.Bir çok profesyonel takımın izlediği genç yetenek Burak Balcı, hafta sonu Devrek ile oynanan rakibiyle yaşadığı pozisyon damga vurdu. Yurt dışından ünlü bir kulübün de radarına giren ve yakın bir zamanda izleyeceği Burak Balcı, Devrek maçında sonradan oyuna girmesine rağmen müthiş mücadelesi ile bir kez daha göz doldurdu.

Bartınspor’un 22.hafta sahasında 3-1 mağlup ettiği Devrek Belediyespor maçının son bölümünde oyuna giren Burak Balcı, rakibiyle girdiği ikili mücadele görülmeye değerdi. Forma giydiği maçlarda mücadelesi ile övgü alan Burak Balcı  rakibi ile girdiği ikili mücadelede kendini bir anda rakip oyuncunun sırtında buldu.

Burak Balcı,Devrek maçında da rakibiyle topu kazanmak uğruna girdiği pozisyonda objektiflere takıldı.