BTV SPOR
Haberler / Bartınsporlu Taraftarlardan Müthiş Koreografi!
  Bartınsporlu Taraftarlardan Müthiş  Koreografi!
Tarih : 29.11.2017 Okunma : 3741

Bartınsporlu Taraftarlardan Müthiş  Koreografi!

Kırmızı-Siyahlı taraftarlar Türk Metal Kırıkkalespor maçında hazırladıkları koreografiyle görsel şova imza attı.10.hafta Atatürk Stadı’nda Kırıkkale ile oynanan maçta hem tribünler doldu hem de taraftarlar müthiş bir koreografiye imza atarak Stadyumu da eski günlerdeki gibi karnaval yerine döndürdü.

Bartınsporlu taraftarlar Türk Metal Kırıkkalespor ile oynanan maçta tek boyutlu koreografiye hareket katarak Bartın futbol tarihinde bir ilki gerçekleştirdi.BAL Ligi 6.Grup’ta 10.hafta Bartın Atatürk Stadı’nda Türk Metal Kırıkkalespor’u ağırlayan Bartınspor’da taraftarlar maç öncesinde muhteşem bir koreografi organizasyonu yaptılar.Günler öncesinde Bartınspor taraftarları bir koreografi için hummalı bir organizasyon yaptılar.En ince detayına kadar çalışan Bartınspor’un taraftar grubu “ Genç Martılar ve UltrAslan Grubu” maç öncesinde tribün şovlarıyla muhteşem görüntüler oluşturdular.Koreografiyi ise UltrAslan Üni ve UltrAslan  Lise Grubu birlikte hazırladı.

TARAFTAR TAKIMA SAHİP ÇIKTI

 Bartınspor taraftarı önce ki sezonlarda ki gibi takımına Kırıkkale ile oynanan maçta takımına tribünleri doldurarak sahip çıktı.BAL Liginde 10.hafta Atatürk Stadı’nda Kırıkkale ile oynanan maçta hem tribünler doldu hem de taraftarlar müthiş bir koreografiye imza atarak Stadyumu da eski günlerdeki gibi karnaval yerine döndürdü.Kırmızı-Siyahlı taraftarların Kırıkkale ile oynanan maçta oluşturdukları atmosfer, tüm takımların dikkatini çekti. Bartınsporlu taraftarlar, Kırıkkale mücadelesin de tribünleri hınca hınç doldurdu ve takıma 90 dakika boyunca destek verdi. Kırmızı-Siyahlıların coşkusu, ilk düdük çalmadan başladı. Hakemin ilk düdüğünün ardından ise coşku tam anlamıyla tavan yaptı. Tribünler müthiş tezahüratlarıyla takımlarının itici gücü oldu.

“ZAFER İNANANLARINDIR”

.Bartınspor taraftarları Türk Metal Kırıkkalespor maçının başlamasına dakikalar kala tarihi bir koreografiye imza attı. Takımlar seremoniye çıktığında kapalı tribünündeki taraftarlar ellerinde kırmızı-siyah kartonları açtı. Daha sonra Bartın ilinin 74 yazısını oluşturdular.

Kapalı tribününde oturan taraftarlar kırmızı-siyah kartonları kaldırırken tribünün alt noktasından üst noktasına kadar çekilen “ ZAFER İNANANLARINDIR” yazılı dev afiş  diğer tribünlerden de büyük alkış aldı.Bartınspor taraftarı yaptıkları koreografi ile çok konuşulacak bir görsele imza atarak tarihe geçtiler. .