BTV SPOR
Haberler / Bartınspor'un Yeni Başkanı Lütfi Bayrak oldu...
 Bartınspor'un Yeni Başkanı Lütfi Bayrak oldu...
Tarih : 06.07.2018 Okunma : 2686

 Bartınspor'un  Yeni Başkanı Lütfi Bayrak oldu...

10 Mayıs 2018 tarihinde yapılan Bartısnpor Olağanüstü Kongresinde başkan seçilen Enes Eser yaklaşık iki ayın ardından kulüp başkanlığından istifa etti. Bartınspor Yönetim Kurulu  dün önde istifa eden Enes Eser’in  yerine başkanlığa  Lütfi Bayrak’ı getirdi. Bartınspor Taraftar Derneğini sosyal paylaşım sitesinde Lütfi Bayrak’ın Bartınspor Kulüp Başkanı  olduğu haberini paylaştı.

 2017-2018 sezonunda BAL Liginde mücadele eden ve sezonu averajla üçüncü sırada bitiren Bartınspor yönetimi olağanüstü kongreye gitti. 10 Mayıs 2018 tarihinde yapılan Olağanüstü kongresinde kulüp başkanı seçilen Enes Eser  dün  istifasını yönetim kuruluna sundu.

.Bu istifanın ardından yönetim kurulu bugün akşam saatlerinde  acil toplanarak yeni başkanını seçti.  Yönetim içinden Lütfü Bayrak’ın  ismi dün kamuoyunda konuşulmaya başlanmıştı. İsmi günlerdir konuşulan Lütfi Bayrak bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında oy birliği ise Bartınspor Başkanlık koltuğuna oturan isim oldu. Bartınspor Yönetim Kurulu Lütfi Bayrak’ın Başkanlık koltuğuna oturmasının ardından kamuoyuna duyuruda bulundu.

Bartınspor Taraftar Derneğini sosyal paylaşım sitesinde Lütfi Bayrak’ın Bartınspor Kulüp Başkanı  olduğu haberini paylaştı.

BARTIN SPOR YÖNETİM KURULUNDAN KAMUOYUNA DUYRULUR

‘’6 Temmuz günü toplanan yönetim kurulumuz Kulüp Başkanı Enes Eser’im başkanlıktan ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğinden yönetim kurulu üyelerimizden Lütfi Bayrak’ı yeni başkan olarak seçmiştir. Bartın Spor Yönetim Kurulu olarak Enes Eser’e bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder, kendisiyle Bartın Spor ailesinin bir parçası olarak her zaman birlik ve beraberlik içinde olunacaktır. Yönetimimiz yeni sezon için hazırlıklara planlandığı şekilde devam etmektedir’’

Bartınspor Başkanı Enes ESER İstifası sonrası bu mesajı paylaşmıştı…

Enes eser, yönetim kuruluna kısa bir açıklama yaparak “Çok değerli yöneticilerim. 10 Mayıs’ta Seçimle sizlerle bu önemli göreve geldik. Layıkıyla görevimizi yapmaya çalıştık. Şahsım olarak eksiklerimde oldu. Kulübümüzün önünü açmak adına bugün itibariyle Başkanlık görevimden istifa ediyorum. Bu süreçte bana Destek olan başta Belediye Başkanımız Cemal Akın ve Hüseyin Baskanıma ve siz değerli yöneticilerime yürekten gönülden teşekkür ediyorum. Varsa bir kusurumuz af ola. Bartınspor için gereken desteği vermeye devam edeceğim. Çok üzgünüm hepiniz hakkınızı helal edin.” Dedi