BTV SPOR
Haberler / Başkan Akın “Sahip Çıkalım, Destek Olalım”
Başkan Akın “Sahip Çıkalım, Destek Olalım”
Tarih : 23.11.2017 Okunma : 11215

Başkan Akın “Sahip Çıkalım, Destek Olalım”

BAL Ligi 6.Grup’ta mücadele eden Bartınspor, hafta sonu kendi sahasında Türk Metal Kırıkkalespor’u konuk edecek. Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu Atatürk Stadı’nda  oynanacak olan Türk metal Kırıkkalespor oynanacak maçının önemini anlatan bir video paylaştı.Başkan Akın, “ Bartınspor’umuza sahip çıkalım, destek olalım” diyerek Bartınlılara destek çağrısında bulundu.

Akın’dan videolu çağrı…

“SAHİP ÇIKALIM, DES TEK OLALIM”

Bölgesel Amatör Lig 6.Grup’ta mücadele eden Bartınspor, ligin 10.haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Türk Metal Kırıkkalespor’la karşılaşacak.Belediye Başkanı cemal Akın, ligde şampiyonluk hedefleyen Bartınspor’a destek çağrısında bulundu.

Hafta sonu Bartın Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan Kırıkkalespor maçının önemini anlatan bir video paylaşan Belediye Başkanı Cemal Akın, “Bartınspor’umuza sahip çıkalım, destek olalım” diyerek Bartınlılara seslendi.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, sosyal medya hesabından Bartınspor için destek çağrısında bulundu. “Bartınspor’umuza sahip çıkalım, destek olalım” başlığıyla bir video paylaşan Başkan Akın, konuşmasında hafta sonu oynanacak olan Kırıkkalespor maçının önemine değindi. Akın, şunları söyledi:

“Bu hafta gerçekten şampiyonluk kadar önemli bir maçımız var. Kırıkkale maçını kazandığımızda şampiyonluğa önemli bir adım atmış olacağız. Yani bir ayağımız şampiyonlukta olacak. Onun için bütün taraftarlarımızı ve Bartın’da yaşayan kardeşlerimizi destek anlamında Bartınspor maçını seyretmeye davet ediyorum. Ayrıca Bartınspor’dan ellerini, ayaklarını kesmesinler ve desteklerini devam ettirmelerini istiyorum.”