BTV SPOR
Haberler / Başkan Bırakıyor mu?
Başkan Bırakıyor mu?
Tarih : 04.07.2018 Okunma : 1399

Başkan Bırakıyor mu?

Bartınspor Kulüp Başkanı Enes Eser’in kulüp başkanlığından ayrılacağı haberi spor kamuoyunda bomba etkisi yarattı. Bartınspor Taraftarlar Derneği tarafından ortaya atılan iddia  taraftarlarda ve spor kamuoyunda büyük merak uyandırdı.Bartınspor Taraftarlar Derneği sosyal medya hesabından kısa bir paylaşımda bulundu.

Bartınspor Kulübü Başkanı Enes Eser ve ekibinin sessizliği taraftar arasında endişeye yol açarken, kulüp başkanının nerede olduğu ve takımın son durumu merak uyandırıyor…

En son Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın başkanlığında yapılan Toplu İmza Töreni’nde, Bartınspor Kulübü Başkanı Enes Eser’in olmaması kafalarda soru işareti bıraktı.  Bazı taraftarlarda ve kamuoyunda, Kulüp Başkanının görevini bıraktığı yönünde yorumlar yapılırken,  Bartınspor Kulübü Yönetimi’nden en kısa sürede bilgilendirme bekliyor.

 BARTINSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ TARAFINDAN İDDİA EDİLDİ

Bartınspor Kulüp Başkanı Enes Eser’in kulüp başkanlığı görevinden ayrılacağı haberi spor kamuoyunda bomba etkisi yarattı. Bartınspor Taraftarlar Derneği tarafından ortaya atılan Enes Eser’in kulüp başkanlığından özel sorunları nedeniyle ayrılacağı haberleri Bartın spor kamuoyunda biranda gündemin ilk sırasına oturdu.Bartınspor Taraftarlar Derneği tarafından ortaya atılan iddia  taraftarlarda ve spor kamuoyunda büyük merak uyandırdı.Bartınspor Taraftarlar Derneği sosyal medya hesabından kısa bir paylaşımda bulundu. Bartınspor Taraftarlar Derneği Sosyal Medya hesabından şu paylaşımda bulundu:

“Bartınspor Başkanı Enes ESER'in Klüp Başkanlığından Özel Sorunları sebebiyle ayrılacağı ve Yönetimin kendi içerisinden yeni bir Başkan seçeceğini duyduk... Bakalim Başkan ve yönetim bu konuda nasıl bir açıklama yapacak?” denildi.

BARTINSPOR TARAFTALAR DENEĞİNDEN UYARI YAPILDI

Ayrıca Bartınspor Taraftarlar Derneği sosyal medya hesabından 29 Haziran 2018 tarihinde Bartınspor Yönetimine uyarılarda bulunması dikkat çekti. Bartınspor Taraftarlar Derneği 29 haziran tarihinde yönetime şu uyarıları yapmıştı:

Sevgili BARTINSPOR Yönetimi...

24 Haziran seçimi dolayısıyla Bartınspor gündemden tamamen düşmüştü... Ama dün yapılan imza töreni yine yeniden Bartınsporum’uzu gündemin 1. Sırasına yerleştirmeye yetti. Ancak ne durumdayız, neyi hedefliyoruz, neler planlıyoruz diye merak ederken, açıkçası imza töreninde 11 futbolcunun olması bizleri tedirgin etti... İmza atan 11 futbolcunun 2 si Bizim Barış ve Doğukan, 3 ü Geçen sene kadromuzda olan Gökhan Hıdır, Murat Saykal ve Şerif olunca, bugün takımlar neredeyse transferi bitirmiş durumdayken tedirgin olmamız normaldir diye düşünüyoruz... Yönetimden isteğimiz şu ana kadar neler yaptık, bundan sonra neler yapacağız, bunları kamu oyunu aydınlatacak şekilde geniş kapsamlı olarak açıklarsanız memnun olacağız... Ve en önemlisi açıkça hedefimizi ortaya koyalım... Şampiyonluğa mı oynayacağız? Yoksa yeni bir yapılanma içerisinde ligi götürecek bir kadromu yapıyoruz? Bunları bilmek istiyoruz... Kısacası NEREDEYİZ? NE DURUMDAYIZ? NE YAPACAĞIZ?