BTV SPOR
Haberler / BİR BAŞKA İSİM AV.EMRAH TAŞDEMİR KAMUOYUNDA KONUŞULUYOR
BİR BAŞKA İSİM AV.EMRAH TAŞDEMİR KAMUOYUNDA KONUŞULUYOR
Tarih : 05.05.2018 Okunma : 3265

Bartınspor Başkanını Arıyor

Bir Başka isim Kamuoyuna Bomba Gibi Düştü

Bartınspor Kulübünde  yönetimlerde uzun yıllar görev yapan Bartın’ın önemli avukatlarından Emrah Taşdemir’in 10 Mayıs Perşembe günü yapılacak Olağanüstü kongrede aday olacağı kulislerde konuşulması kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.

Geçen yıl  Bartınspor’un Olağan Kongresinde tek liste ile gidilen seçimde başkan seçilen Mehmet Bulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri 3 Mayıs Perşembe günü  olağanüstü kongreye gitme kararı aldı.

Bartınspor Kulübü’nün 3 Mayıs Perşembe günü Belediye Cep Sinemasında   yapılması planlanan Olağan Genel Kurul Toplantısı , yeterli çoğunluğun sağlanamadığı için 10 Mayıs’ta tekrar yapılacak

Bartınspor’da yaklaşan seçim öncesinde liste çalışmaları hızlandı. Olağanüstü kongrede  başkanlığa adaylığını ilk olarak açıklayan  ilimiz  esnaflarından Kemergençlikspor Yöneticisi Candemir Yazıcı oldu.Candemir Yazıcı’nın başkanlığa adaylığını açıklamasının ardından Bartınspor’da  kongre kulisleri hızlandı. Candemir’in adaylığını açıklamasının ardından kamu oyunda en çok konuşulan isim Av.Emrah Taşdemir oldu.Bartınspor’da uzun yıllar yöneticilik yapan Av.Emrah Teşdemir’in   liste çalışmalarını hızlandırdığı iddia edildi.

BİR BAŞKA İSİM AV.EMRAH TAŞDEMİR KAMUOYUNDA KONUŞULUYOR

Bartın Spor Kamuoyunda gözler 10 Mayıs Perşembe günü yapılacak Olağanüstü Kongreye çevrildi. Geçen hafta sonu hareketlenen kongre çalışmaları bu hafta sonunda iyice kızıştı.Bartın Esnaflarından Kemergençlikspor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi  Candemir Yazıcı’nın adaylığını açıklamasının ardından, kulislerde  bir başka isimde Av.Emrah Taşdemir’in ismi konuşulmaya başlandı.

Mevcut Yönetimin kongre kararı  almasının ardından Bartınspor’da yaklaşan seçim öncesinde muhalif kanat kulis çalışmalarını da hızlandırdı.Muhalif kanat liste hazırlıklarını sürdürürken, Bartın’ın yakından tanıdığı isim olan Av.Emrah Taşdemir de başkanlığa aday olması bekleniyor.

10 Mayıs Perşembe  günü yapılacak Olağanüstü Kongre öncesi 2 yıldır Bartınspor Kulübünde Görev Yapan Başkan Mehmet Bulut ve Yönetiminin kesinlikle aday olmayacağız açıklamasının ardından, seçimde oy kullanacak üyelere şimdiden aday çıkarma peşinde oldukları gözleniyor.Muhalif kanadın hala arayış içerisinde oldukları öğrenilirken, Bartınspor’da uuzn yıllar yöneticilik yapan Av.Emrah Taşdemir’in listesini şekillendirmeye başladığı gelen haberler arasında.

 Emrah Taşdemir’in gizliden yürüttüğü seçim çalışmalarında listesini henüz tam şekillendiremediği belirtiliyor. Bartınspor’da uzun yıllar yöneticilik Emrah Taşdemir’e kimsenin hayır diyemeyeceği  ve Bartın siyasetinin önde gelen isimleri de tam destek verecekleri tahmin ediliyor.

Güçlü bir liste oluşturmaya çalıştığı belirtilen Emrah Taşdemir’in Bartınspor Başkanlığına aday olduğunu açıklaması beklenirken, bir çok önemli işadamı ve esnaf’ın yönetimine girmesi kesin gözüyle bakılıyor.

 

SPOR KAMUOYU ONU YAKINDAN TANIYOR

Bartınspor Kulübünde  yönetimlerde uzun yıllar görev yapan Bartın’ın önemli avukatlarından Emrah Taşdemir’in 10 Mayıs Perşembe günü yapılacak Olğanüstü kongrede aday olacağı kulislerde konuşulması kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.

Bartınspor taraftarının da yakından tanıdığı isim olan Av.Emrah Taşdemir’in başkanlığa aday olacağı kulislerde konuşulması gündem oluşturdu.

Av.Emrah Taşdemir Bartınspor’da eski başkanlar Ercan Aydın, Mehmet Somaklı ve mevcut başkan Mehmet Bulut’un yönetim kurullarında aktif olarak görev yapmasıyla tanınıyor. Eski Başkan Ercan Aydın, Mehmet Somaklı ve mevcut başkan Mehmet Bulut’un başkanlığı döneminde  kesintisiz en uzun yöneticilik yapan Emrah Taşdemir adı kulislerde konuşuluyor.

Bartın’da mesleğindeki başarısı ve dik duruşuyla tanınan Bartın’ın önemli Avukatlarından Emrah Taşdemir her başkan yönetimlerine almayı tercih etti.

Aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcılığı görevini yapan Emrah Teşdemir Belediye Başkanı Cemal Akın’a yakınlığıyla tanınıyor.

Türkiye Bocce -Bowling ve Dart federasyonu kurullarında da görev alan Emrah Taşdemir’in güçlü bir sportif mazisi var.