BTV SPOR
Haberler / BİRLİK VE BERBERLİK İÇİNDE MÜCADELEMİZİ VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
BİRLİK VE BERBERLİK İÇİNDE MÜCADELEMİZİ VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Tarih : 12.05.2018 Okunma : 1243

“BİRLİK VE BERBERLİK İÇİNDE MÜCADELEMİZİ VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartınspor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına katıldı.

           Divan teşekkülü, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan kongre Başkan Cemal Akın’ın konuşması ile devam etti.

“Bartınspor Sahip Çıkmamız Gereken Bir Marka”

            Akın konuşmasında “Çok saygı değer divan başkan ve yönetici arkadaşlarımız, dostlarımız hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Bartınspor Bartın’ın bir markası. Sahip çıkmamız gereken bir marka. Bartın Belediyesi olarak bugüne kadar takımıza sahip çıkmaya çalıştık. Göreve geldiğimiz 9 yıldan bu yana her zaman takımızın destekçisi olduk. Bu 9 yıl içinde de 5 yıl kıl payı şampiyonluklar kaçtı. Nasip olmayınca bu işler olmuyor. Bal ligi gerçekten zor bir lig. Profesyonel lige çıktığımızda her şeyin çok daha iyi olacağına inanıyorum. Bugün bu kongre ile seçilecek olan başkan ve yöneticilerle birlik ve berberlik içinde mücadelemizi vermeye devam edeceğiz. Bartın Belediyesi imkânları ölçüsünde üzerine düşen görevi her zaman yaptı ve yapmaya da devam edecektir. Bugüne kadar görev yapmış tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra görev yapacak arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Bartınspor’un emrinde olduğumuzu ifade etmek istiyor, kongrenin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Yeni Başkan Enes Eser

            Akın’ın konuşmasının ardından faaliyet raporu, gelir-gider cetveli ve denetleme kurulu raporları okundu ve ibrası yapıldı. Daha sonra yapılan seçimde ise 54 geçerli oyun 47’sini alan Enes Eser Bartınspor’un yeni oldu.