BTV SPOR
Haberler / CAMİANIN ÖNEMLİ İSİMLERİ KÜÇÜK YALI YELKEN MAÇINI İZLEDİ
CAMİANIN ÖNEMLİ İSİMLERİ KÜÇÜK YALI YELKEN MAÇINI İZLEDİ
Tarih : 01.11.2018 Okunma : 773

CAMİANIN ÖNEMLİ İSİMLERİ KÜÇÜK YALI YELKEN MAÇINI İZLEDİ

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10.grupta  zirve mücadelesi veren Bartınspor, sezonun dördüncü hafta erteleme maçında İstanbul temsilcisi Küçükyalı Yelkenspor'u konuk etti.Ligde oynadığı 5 maçta 3 galibiyet, 2 mağlubiyet alan ve  son 2 maçı kaybeden Bartınspor, dördüncü hafta erteleme maçında sahasında karşılaştığı Küçükyalı Yelkenspor’u 36.dakikada Muhammet özdemir’ın attığı golle 1-0 yenerek iddiasını devam ettirdi. 31 Ekim Çarşamba günü Bartın Atatürk Stadı’nda Bartınspor ile Küçükyalı Yelkenspor arasında oynanan erteleme maçını  Bartınspor camiasının önemli isimleri izleyerek takıma destek oldu.

Bartınspor eski başkanı Mehmet Somaklı erteleme maçını izledi

Bölgesel Amatör Lig 10.Grup’ta mücadele eden Bartınspor, erteleme maçında karşılaştığı Küçükyalı Yelkenspor’u tek golle geçerek zirve yarışında yeniden iddialı duruma geldi. Ligin son iki haftasında sahadan yenilgi ile ayrılan kırmızı-siyahlı ekip,  ligin dördüncü  haftasında ertelenen Küçükyalı Yelkenspor ile 31 Ekim Çarşamba günü karşılaştı. Kırmızı-Siyahlılar, sahadan 1-0 galip ayrılarak puanını 12’ye yükseltti ve zirve yarışına yeniden ortak oldu.

 Bartın Atatürk Stadı’nda Küçükyalı Yelkenspor ile oynanan erteleme maçını  kırmızı-siyahlı ekipte uzun yıllar yöneticilik yaptıktan  sonra 2014-2016 yılları arasında 2 yıl Kulüp Başkanlığı görevinde bulunan Bartınspor eski başkanı Mehmet Somaklı izleyerek takıma destek oldu. Bartınspor eski Başkanı Mehmet  Somaklı zorlu mücadeleyi kapalı tribünde  Bartınspor Kulübünde 2014-2016 yılları arasında 2 yıl yöneticilik görevinde bulunan Bartın’ın önemli esnaflarından Orhan Tabak’la birlikte izledi

Bartınspor Eski Yöneticisi Kemal Camcı takımı yalnız bırakmadı

Spor Toto BAL Ligi 10’uncu Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor,  sahasında  erteleme maçında karşılaştığı Küçükyalı Yelkenspor’u 1-0’la geçti ve 2 haftalık galibiyet hasretine sona verdi. Kırmızı-Siyahlı takım erteleme maçında aldığı galibiyetle puanını 12’e çıkarırken grupta yeniden iddialı duruma geldi. Bartınspor’un 31 Ekim Çarşamba günü  kendi sahasında İstanbul temsilcisi Küçükyalı Yelkenspor ile oynadığı bu zorlu mücadelede Bartınspor’da uzun yıllar teknik direktörlük ve yöneticilik görevinde bulunan ilimizin önemli işadamları arasında bulunan Bartınspor camiasının duayen isimlerinden  Kemal Camcı’da izleyerek takıma destek verdi. Bartınspor’un duayen ismi işadamı Kemal Camcı, kırmızı-siyahlı ekibin Küçükyalı Yelkenspor ile oynadığı maçı protokol tribününde bartınspor Kulüp Başkanı Lütfi Bayrak, Bartın Belediyesi Meclis Üyesi İlker Camcı ve  Küçükyalı Yelkenspor Kulüp Başkanı  Selçuk Uzun ile birlikte takip etti. Bu sezon ikinci kez Bartınspor’un mücadelesini izleyen Kemal Camcı, takımın ortaya koyduğu futbolu beğendiğini belirtti Camcı, maç sonunda yaptığı kısa açıklama da  “Bartınspor Bartın’ın tek markası. Bu takıma herkesin destek olması gerek” dedi.

Kozcağız Belediye  Meclis üyesi Savaş  Buyurman maçı izledi

2018-2019 sezonunda BAL Liginde hedefini 3.Lig olarak belirleyen Bartınspor, Çarşamba günü erteleme maçında karşılaştığı Küçükyalı Yelkenspor ‘u 1-0  yenerek  iddiasını devam ettirdi. Sezon başı hedef koyan yönetim bu zorlu maçı kazanarak geleceğe umutla bakmaya başladı.

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu (TMVFL) Batı Karadeniz Ligi’nde mücadele eden Bartın Şehit Uğur Akyer takımının formasını giyen Kozcağız Belediye Meclis Üyesi Savaş Buyurman’da Bartınspor’un erteleme maçında karşılaştığı Küçükyalı Yelkenspor maçını izleyerek takıma destek verdi.Eski futbolcu Kozcağız Belediye Meclis Üyesi Savaş Buyurman, Atatürk Stadı’nda Bartınspor- Küçükyalı Yelkenspor arasındaki mücadeleyi  protokol tribününde Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Turgut Altınçubuk ve Bartınspor Yöneticisi Oktay Özçelik ile birlikte izledi.

Yönetici Talha Gizli Takımı Yalnız Bırakmadı

 Bu sezon BAL Liginde bir kez daha hedef koyan Bartınspor, ligde yoluna emin adımlarla devam ediyor.Bölgesel Amatör Lig 10.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren kırmızı-siyahlı  ekip,ligin dördüncü  haftasında ertelenen Küçükyalı Yelkenspor ile 31 Ekim Çarşamba günü karşılaştı. Kırmızı-Siyahlılar, sahadan 1-0 galip ayrılarak puanını 12’ye yükseltti ve zirve yarışına yeniden ortak oldu.Bartınspor’un 10 Mayıs 2018 tarihinde yapılan olağanüstü kongresinde yönetime giren işadamı Talha Gizli, 31 Ekim Çarşamba  günü Atatürk Stadı’nda  Bartınspor’un Küçükyalı Yelkenspor ile oynadığı ve maçtan 1-0 galip ayrıldığı maçı protokol üst tribününde izleyerek takıma destek verdi.Bartınspor Yöneticisi Talha Gizli, zorlu mücadeleyi Bartın’ın önemli esnaflarından Keramettin Şenkal ve Bartınspor sevdalıları ile birlikte izledi.