BTV SPOR
Haberler / Candemir Yazıcı “ Bartınspor’u Sahipsiz Bırakmayacağız”
Candemir Yazıcı “ Bartınspor’u Sahipsiz Bırakmayacağız”
Tarih : 08.05.2018 Okunma : 1733

Candemir Yazıcı “ Bartınspor’u Sahipsiz Bırakmayacağız”

BARTINSPOR BAŞKANINI ARIYOR

Bartınspor’un olağanüstü Kongresi öncesi başkanlığa aday olduğunu ilk isimlerden biri olan Candemir Yazıcı, ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk ile birlikte ortak liste ile seçime girecek. 10 Mayıs Perşembe günü yapılacak olağanüstü kongrede Candemir Yazıcı ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk ile tek liste yapma kararı aldı.Candemir Yazıcı kongre ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 3 Mayıs Perşembe günü saat 18:00’da Bartın Belediyesi Cep Sineması’nda yapılması planlanan Bartınspor Olağanüstü Genel Kurul Kongresi’nde yeterli çoğunluk sağlanamadı. Bu nedenden dolayı kongre 10 Mayıs Perşembe gününe ertelendi. Kongre yine 10 Mayıs Perşembe günü saat 18:00’da Bartın Belediyesi Cep Sineması’nda yapılacak.

KONGRE 10 MAYIS TARİHİNE ERTELENDİ

Spor Toto BAL Lig takımlarından  Bartınspor'da olağanüstü kongre, çoğunluk sağlanamadığı için 10 Mayıs Perşembe gününe ertelendi.
BAL ligi 6’ıncı grupta sezonu averajla üçüncü sırada bitiren ve şampiyonluğu 25.hafta da Bağlum ile oynanan maçta berabere kalarak kaçıran Bartınspor’da, Başkan Mehmet Bulut ve yönetim kurulunun istifası ardından olağanüstü kongre kararı almıştı.  Kongre öncesi başkanlık için adaylığını ilk açıklayan isim olan Candemir Yazıcı 8 Mayıs Çarşamba günü büyük bir sürprizi gerçekleştirdi.10 Mayıs Perşembe gününe ertelenen Olağanüstü Kongre öncesinde başkanlık için  Kemergençlikspor Yönetim Kurulu üyesi Bartın esnaflarından Candemir Yazıcı, 8 Mayıs Salı günü Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Turgut Altınçubuk’u ziyaret etti.

CANDEMİR YAZICI VE TURGUT ALTINÇUBUK GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR

Kırmızı siyahlıların 10 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Olağanüstü Genel Kurul öncesinde 8 Mayıs Çarşamba günü önemli bir gelişme yaşandı. Kemerspor Yönetim Kurulu Üyesi Bartın’ın önemli esnaflarından Candemir Yazıcı’nın oluşturduğu liste sonrasında 10 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimde  başkan adaylarından ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk ile tek liste altında genel kurula girmek adına büyük ölçüde anlaştılar.10 Mayıs Perşembe günü yapılacak olağanüstü kongrede Candemir Yazıcı ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk ile tek liste yapma kararı aldı.

BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR SÖZÜ BİRLEŞEREK YERİNE GETİRECEĞİZ

ASKF Başkanı ile seçime ortak liste ile girme kararı alan Candemir Yazıcı süreçle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.Birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini belirten Candemir Yazıcı, Bartınspor’u daha iyi yerlere getirmek için aday olduklarını söyledi.

Bartınspor’un 10 mayıs Perşembe günü yapılacak Olağanüstü Kongrede seçime ASKF Başkanı Turgut Altınçubuk ile tek liste yapma kararı aldıklarını belirten Candemir Yazıcı, “ ASKF başkanı Turgut Altınçubuk ile ortak liste yapma kararı aldık. Birlikten kuvvet doğar sözü birleşerek yerine getireceğiz. Bu takımın dikili ağacı çakılı çivisi olacak. Bunların başında Bartınspor’a yakışır bir otobüs, Bartınspor’a yakışır bir altyapı tesisi kazandıracağız. Tabi ki bunların Sayın Belediye Başkanımızın,Sayın Vekillerimizin ve Sayın Valimizin destekleriyle gerçekleşecektir. Taraftarlarımızı da unutmadık ve onların sorunlarını çözeceğiz.Taraftarlarımız ile toplantı yaparak onlara bir resmi dernek kuracağız.Taraftarlarımızın deplasmana giderken elimizden geldiği kadar kimseye muhtaç etmeyeceğiz. 09.05.2018 Çarşamba günü Belediye başkan yardımcısı ve Belediye Başkanımızı ziyaret edeceğiz. Onların fikirlerini görüşlerin, ve yönetim kurulu listemiz için onların öngördüğü isimleri de listemizi yaparak şekillendireceğiz. Birlik beraberlik kongrede başlayacak ve sezon sonu şampiyonlukla sona erecek” dedi.