BTV SPOR
Haberler / Çankırı Maçında Protokol Bir kez Daha Doldu
Çankırı Maçında Protokol Bir kez Daha Doldu
Tarih : 12.02.2018 Okunma : 1005

Çankırı Maçında Protokol Bir kez Daha Doldu            

BAL Ligi 6.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor, ligin 18.haftasında sahasında 1074 Çankırıspor’u 4-0 mağlup etti. BAL Liginde şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor’u hafta sonu Çankırı ile oynanan maçta taraftarı yalnız bırakmayarak bir kez daha destek verdi.

Bölgesel Amatör Lig 6.Grup’ta mücadele eden Bartınspor,ligin 18.haftasında kendi saha ve seyircisi önünde 1074 Çankırıspor ile oynadığı maça taraftarlar bir kez daha takımını yalnız bırakmadı.  Tribünlerin tıka basa doldu olduğu karşılaşmayı önemli isimler takip etti.

BAL Ligi 6.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor, ligin 18.haftasında sahasında 1074 Çankırıspor’u 4-0 mağlup etti.Kırmızı-Siyahlılar, rakibini 4-0’la yıkarken galibiyeti getiren golleri Gökhan Hıdır, Ramazan Taş, Eray Şekerci ve Emre Çağlar kaydetti.   90 dakika  rakibi karşısında üstün bir oyun sergileyen kırmızı-siyahlı ekip Çankırı karşısında adlığı 3 puanla  zirve mücadelesini devam ettirdi.Karşılaşamaya Bartınspor taraftarı  büyük ilgi gösterdi. Taraftarlar  Atatürk Stadı’nı maçtan bir saat önce doldurarak tribünleri de adeta bir karnaval havasına çevirdi. Ayrıca karşılaşmayı az sayıda  konuk takımın taraftarları da kendilerine ayrılan bölümüm de maçı takip etti. Protokol tribünü bir kez daha doldu.Protokol tribünü tıka basa dolarken,birçok kişi bu maçı ayakta izlemek zorunda kaldı.

PROTOKOL İLGİ GÖSTERDİ

Bu çok önemli karşılaşmaya Bartın protokol da ilgi göstererek takımını yalnız bırakmadı. Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Ak Parti  Bartın Eski Milletvekili Asım Kulak, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun,Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Ali Özdemir,  Ak Parti Bartın İl Başkanı Turan Kalaycı, Bartınspor’un Eski Başkanı Bartın Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın,  Gençlik Hizmetleri Spor Şube Müdürü Emina Koçoğlu,, Bartın Amatör Spor Kulüpleri Başkanı  (ASKF) Turgut Altınçubuk, BAL Ligi Denetçisi Taner Yamakoğlu, Bartın Futbol İl Temsilcisi Esat Günaydın, İl Özel İdare Genel sekreter Yardımcısı Metin Çetin, Bartrınspor Eski Yöneticileri Bender Topçu, İsmail Kalafat, Orhan Tabak, BEDAŞ Bartın Müşteri Hizmetleri Merkezi Müdürü Muhammet Köse, Ak Parti eski İl Meclis Üyeleri Recep Kantarcı,Ayhan Özçelik, Ak Parti Bartın İl Yönetim Kurulu Üyesi Dinçer Çavuşoğlu,Siyasi parti temsilcileri, il genel meclis, belediye meclis üyeleri,sivil toplum örgütleri ve yaklaşık 5 bin taraftar izledi. Karşılaşmada rakibi karşısında 90 dakika üstün bir oyun sergileyen Bartınspor sahadan 4-0 galip ayrıldı . Sahasında konuk ettiği 1074 Çankırıspor’u 4-0 mağlup eden Bartınspor aldığı 3 puanla puanını 36’ya çıkardı ve grupta ikinci sıraya yükseldi.