BTV SPOR
Haberler / Canlı Balık’tan Bartınspor’a moral yemeği
Canlı Balık’tan Bartınspor’a moral yemeği
Tarih : 28.02.2020 Okunma : 1472

Canlı Balık’tan Bartınspor’a moral yemeği

Dünyanın sayılı balık restaurantları arasında bulunan Mustafa Amca’nın yeri Canlı Balık Sahibi Celil Ayyıldız ,Bartınsporlu futbolcu ve teknik ekibe Eskişehir Üniversitesi maçı öncesi moral yemeğe verdi. Canlı Balık Restaurant sahibi Celil Ayyıldız ve oğlu Mete Ayyıldız’ın verdiği yeme kırmızı-siyahlı ekipte uzun yıllar yöneticilik ve teknik direktörlük yapan işadamı Kemal Camcı’da katıldı.

Bölgesel Amatör Lig 6.Grup’ta mücadele eden Bartınspor, ligin ikinci yarısının ilk haftasında başlayan 5 maçlık galibiyet serisini Ankara temsilcisi  TKİ Spor’a yenilerek bitirdi. Kırmızı-Siyahlılar 5 maçta iç ve dış sahada oynadığı 5 maçtan galibiyetle ayrılmayı başardı.Ligin ikinci yarısın ilk 5 maçını kazanan kırmızı-siyahlı ekip, geçen hafta deplasmanda Ankra TKİ Spor ile oynadığı maçta iyi mücadele etmesine rağmen sahadan 1-0 yenik ayrıldı. Bartınspor’u yakından takip eden dünyanın sayılı balık restaurantlarından Mustafa Amca’nın yeri Canlı Balık’ın sahibi Celil Ayyıldız ve oğlu Mete Ayyıldız  Bartınspolu futbolculara ve teknik heyete moral yemeği verdi Canlı Balık restaurant’ın sahibi celil Ayyıldız ve oğlu Mete Ayyıldız Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Bartınspor’a Canlı Balık restaurant’ta moral yemeği vererl 20.hafta sahasında  Eskişehir Üniversitesi ile oynayacağı maç öncesi yemek vererek maça motive etti. Mustafa Amca’nın yeri Canlı Balık Restauruant’ın sahibi Celil Ayyıldız ve oğlu Mete Ayyıldız tarafından verilen moral yemeğine Bartınspor Kulüp Başkanı Fahrettin Fırıncıoğlu, Bartınspor’da uzun yıllar yöneticilik ve teknik direktörlük görevinde bulunan işadamı Kemal Camcı, Teknik Direktör Ali Güneş, Yardımcı antrenör Bekir Gülerarslan, kaleci antrenörü Sadık Öztürk, Kulüp Müdürü Şennur Berber ve futbolcular yer aldı.

Eskişehir Üniversitesi maçı öncesi futbolcuların moral ve motivasyonunu arttırmak amacıyla düzenlenen yemekte, camiaya birlik beraberlik çağrısı da yapıldı. Canlı Balık Restaurantta verilen yemekte bir konuşma yapan Bartınspor Eski Yönetici ve teknik direktörü Kemal Camcı ,teknik heyet ve futbolculara hafta sonu Eskişehir Üniversitesi ile oynayacakları maçta başarılar diledi.Camcı,” Bartınspor Türkiye’nin köklü kulüpleri arasında yer alıyor. Uuzn yıllar TFf 1.Lig ve 3.ligde mücadele etti. Bartınspor mutlaka hedefine ulaşacaktır. Bartınspor herkesin değer verdiğini unutmamak gerek.Bizlerde zamanında takıma sahip çıktık. Başarılı olması için elimizden gelen tüm çabayı gösterdik. Fahrettin Başkanımızda takımın başarılı olması için çaba harcıyor. Bartınspor’a tüm Bartınlıların destek vermesi gerek” Dedi.

Canlı Balık Restaurant’ın sahibi Celil Ayyıldız’ın oğlu Mete Ayyıldız ise Bartınspor’u 3.lige görmek istediklerini ifade etti. 10 yıldır BAL Ligi’nde mücadele eden Bartınpsor’u desteklediklerini ve desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Dünyanın sayılı balık restaurantları arasında bulunan Mustafa Amca’nın yeri Canlı Balık Sahibi Celil Ayyıldız ve oğlu Mete Ayyıldız ,Bartınsporlu futbolcu ve teknik ekibe Eskişehir Üniversitesi maçı öncesi  takıma moral yemeği düzenlemesi taraftarlardan ve spor kamu oyundan övgü aldı.