BTV SPOR
Haberler / Çilimli Maçına Camia İlgi Gösterdi
Çilimli Maçına Camia İlgi Gösterdi
Tarih : 11.03.2019 Okunma : 647

Çilimli Maçına Camia İlgi Gösterdi

Bölgesel Amatör Lig 10.Grup’ta mücadele eden Bartınspor, sezonun 21.haftasında sahasında karşılaştığı Çilimli Belediyespor maçına Bartınspor ve spor camiası ilgi gösterdi.

Bu sezon hedefinden uzaklaşan geçen hafta deplasmanda Kaynaşlı Belediyespor’a  4-3  mağlup olmasının ardından ligin 21.haftasında sahasında  Çilimli Belediyespor’la karşılaştı.10  Mart Pazar günü Bartın Atatürk Stadı’nda oynanan maçta rakibi karşısında  vasat bir oyun sergileyan  kırmızı-siyahlı ekip sahadan 4-2 Mağlubiyetle   ayrıldı. Bartın Atatürk Stadı’nda Bartınspor ile Çilimli Belediyespor  arasında oynanan bu zorlu mücadeleyi Bartınspor ile Spor  camiası  ilgi gösterdi. Genç oyuncularla lige devam eden Bartınspor, hafta sonu Düzce temsilcisi Çilimli Belediyespor  ile oynanan maçta hem  Bartınspor camiası  hem de spor camiasının da önemli isimleri  tribünleri doldurarak takıma bir kez daha destek verdi.

Başkan Lütfi Bayrak Protokol Tribününde İzledi

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Bartınspor, bu sezon ki hedefinden ilk yarı uzaklaştı. Ligde üst sıralar için mücadele eden Bartınspor, ligin 21.haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Çilimli Belediyespor’u konuk etti. Bartın Atatürk Stadı’nda  Bartınspor ile Çilimli Beledieyspor karşılaşmasını Kulüp Başkanı Lütfi Bayrak protokol tribününde izledi. Çilimli karşısında etkili bir oyun sergileyemeyen kırmızı-siyahlı ekip 90 dakika sonunda sahadan 4-2 mağlup ayrıldı. Karşılaşma konuk ekibin 4-2 üstünlüğü ile biten maçtan sonra Bartınspor Kulüp Başkanı Lütfi Bayrak’ın sonuçtan oldukça üzgün olduğu gözlendi.

ASKF Başkanı Ve BAL Denetçisi Maçı Gözlemci İle Takip Etti

Bölgesel Amatör Lig 10.Grup’ta 21.hafta karşılaşmaları 10  Mart Pazar günü oynanan 6 karşılaşma ile tamamlandı.Bölgesel Amatör Lig’de bu sezon istediği başarıyı yakalayamayan Bartınspor, sahasında karşılaştığı Çilimli Belediyespor’a  4-2 mağlup oldu. Kırmızı-Siyahlı ekip haftayı  puansız kapatırken üst üste oynadığı 2 maçtan yenilgi ile ayrıldı.

Bu sezon hedefinden uzaklaşan kırmızı-siyahlı ekip,  sahasında konuk ettiği Düzce temsilcisi Çilimli Belediyespor karşısında 90 dakika kötü bir oyun sergiledi. Bartın Atatürk Stadı’nda Bartınspor- Çilimli Belediyespor  mücadelesini Bartın ASKF Başkanı  Turgut Altınçubuk, BAL Denetçisi ASKF Genel Sekreteri Esat Günaydın ve maçın gözlemcisi Cengiz Hacıbeyoğlu izledi. ASKF başkanı Altınçubuk zorlu mücadeleyi protokol tribününde BAL denetçisi Esat Günaydın ve maçın gözlemcisi Cengiz Hacıbeyoğlu ile takip etti.Maçın gözlemcisi Cengiz Hacıbeyoğlu, önemli pozisyonlarda sık sık not alması dikkat çekti. 

Eski Yönetici Orhan Tabak kapalı Tribünde izledi

Bölgesel Amatör lig 10.Grup’ta mücadele eden Bartınspor, ligin 21 .haftasında evinde karşılaştığı Çilimli Belediyesporspor’a 4-2 yenerek haftayı puansız kapattı. İlk yarıyı 2-0 yenik kapatan  Kırmızı-Siyahlı ekip, ikinci yarının ilk bölümünde toparlansa da maçın son dakikalarında yediği gollerle sahadan 4-2 mağlup ayrıldı.

 

21.hafta Atatürk Stadı’nda Bartınspor ileÇilimli  Belediyespor arasında oynanan bu önemli karşılaşmayı Bartınspor Eski Yöneticisi Orhan Tabak izleyerek takıma destek verdi. 2014-2016 yılları arasında kırmızı-siyahlı ekibin yönetiminde iki yıl görev yapan Orhan Tabak, karşılaşmayı kapalı tribünde Cumhuriyet İlk Okulu Müdür Yardımcısı Sezai Oksu,  Bartınspor sevdalıları Naim Erçoban ve taraftarlar ile birlikte takip etti. Bartınspor Eski Yönetici Orhan Tabak, karşılaşmadan 4-2 yenik ayrılan Bartınspor’un  yenilmesine oldukça üzüldüğü gözlendi.

 Spor Camiasının önemli iki ismi Karasu Maçını İzledi

Bölgesel Amatör Lig 10.Grup’ta mücadele eden Bartınspor, sezonun 21.haftasında sahasında ligde orta sıralarda yer alan Çilimli Beledieyspor’la karşı karşıya geldi. 10 Mart Pazar günü Bartın Atatürk Stadı’nda Çilimli Belediyespor ile oynanan karşılaşma büyük çekişmeye sahne oldu. İlk yarısı  konuk ekibin 2-0 üstünlüğü ile biten  maçın ikinci yarısında etkisiz  bir oyun sergileyen Bartınspor  karşılaşmada 2 gol daha kalesinde gol gördü ve maçtan 4-2 mağlup ayrıldı.

. Atatürk Stadı’nda Bartınspor ile Çilimli Belediyespor arasında oynanan bu zorlu mücadeleyi Bartınspor’un son 4 yıl içerisinde gerçekleştirdiği kongrelerde başkan adayı olan Kemergençlikspor Yöneticisi Candemir Yazıcı ve Geçen yıl BAL Denetçilik Görevinde bulunan Bartın Futbol Eski İl Temsilcisi Taner Yamaoğlu izleyerek takıma destek verdi. Candemir Yazıcı ile Taner Yamakoğlu kırmızı-siyahlı ekibin karşılaşmadan  4-2 mağlup ayrıldığı maçı  protokol tribünü üst katında karşılaşmayı takip etti.