BTV SPOR
Haberler / Çilimli Maçını Önemli isimler İzledi
Çilimli Maçını Önemli isimler İzledi
Tarih : 12.03.2019 Okunma : 455

Çilimli Maçını Önemli isimler İzledi

Bölgesel Amatör Lig 10.Grup’ta mücadele eden Bartınspor, sezonun 21.haftasında sahasında karşılaştığı Çilimli Belediyespor maçını  spor camiasının önemli isimleri izledi.

Ligde şampiyonluk yarışının uzağında kalan Bartınspor,  ligin 21.haftasında sahasında  Çilimli Belediyespor’la karşılaştı.10  Mart Pazar günü Bartın Atatürk Stadı’nda oynanan maçta rakibi karşısında  sahadan 4-2 yenik ayrılan kırmızı-siyahlı ekip haftayı puansız kapattı.

21.Hafta Bartın Atatürk Stadı’nda Bartınspor ile Çilimli Belediyespor arasında oynanan bu zorlu mücadeleyi Bartınspor camiasının önemli isimleri  ilgi gösterdi.Özellikle ilk yarının son haftalarda aldığı başarısız sonuçlarla dikkat çeken kırmızı-siyahlı ekibi taraftarı  Çilimli Belediyespor ile oynanan maçta tribünleri doldurarak bir kez daha destek verdi. Şampiyonluk yarışının epey uzağında olan Bartınspor’u taraftar Çilimli maçında bir kez daha yalnız bırakmadı. Bartınspor, 21.hafta  Çilimli Belediyespor  ile oynanan maçta hem  Bartınspor camiası  hem de spor camiasının da önemli isimleri  tribünleri doldurarak takıma bir kez daha destek verdi.

TFFHGD Bartın Şubesi eski başkanı Müjdat Kırkaya  Kapalı Tribünde İzledi

Spor Toto BAL Ligi 10.Grup’ta mücadele eden Bartınspor 21.hafta maçında sahasında Çilimli Belediyespor’û konuk etti. Rakibi karşısında 90 dakika etkili bir performansı sahaya yansıtamayan kırmızı-siyahlı karşılaşmadan 4-2 mağlup ayrıldı. Bu sezon şampiyonluk yarışından erken kopan Bartınspor profesyonel lig hayalini gelecek sezonlara bıraktı. Temsilcimiz Bartınspor, 21.hafta Atatürk Stadı Çilimli Belediyespor ile oynadığı karşılaşmayı Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (T.F.F.H.G.D) Bartın Şubesi Eski Başkanı eski hakemlerimizden Müjdat Kırkaya izleyerek takıma destek verdi. Uzun zamandır maçlara gelmeyen Konya Selçuklu Mutfağı Restaurantın sahibi T.F.F.H.G.D Bartın şubesi Eski Başkanı Müjdat Kırkaya Bartınspor-Çilimli Belediyespor mücadelesini kapalı tribününde  Konya Selçuklu Mutfağı Restaurantın ortakları Kadir Kabakçı, Sabri Korcan ve misafirleri Uğur Yüce ile birlikte takip etti.

 İlimiz Antrenörlerinden Halil Gün Çilimli Maçını İzledi

Bölgesel Amatör lig’de bu sezon 9’uncu kez mücadele eden Bartınspor, ligde şampiyonluk yarışında epey uzağında kaldı. Profesyonel lig hasretini 20 yıla çıkaran Bartınspor, BAL Ligi 10.Grup’ta 21.hafta maçında Çilimli Belediyespor’la sahasında karşı karşıya geldi. Bartın Atatürk Stadı’nda oynanan karşılaşmada kötü bir oyun sergileyen kırmızı-siyahlı temsilcimi sahadan 4-2 yenilgi ile ayrıldı. Bu sezon özellikle sahasında aldığı mağlubiyetlerle dikkat çeken Bartınspor, son olarak sahasında Çilimli Beledieyespor’a yenilerek  taraftarını da şok etmeyi sürdürdü. İki ekip arasındaki karşılaşmayı bir dönem Bartınspor altyapısında görev yapan ilimiz antrenörlerinden Onbaşı lakaplı Halil Gün’de izledi. Futbol oynadığı dönemde Bartınspor formasını da giyen ilimiz antrenörlerinden Halil Gün karşılaşmayı kapalı tribünde Bartınspor sevdalıları ile birlikte takip etti.

Bartınspor’u Her Maç Takip Eden Cemal Yağcı Çilimli Maçını da İzledi

Bölgesel Amatör Lig 10.Grup’ta mücadele eden Bartınspor, ligde aldığı başarısız sonuçlarla dikkat çekiyor. Bu sezon BAL liginde istediği başarıyı elde edemeyen kırmızı-siyahlı ekip, profesyonel lig umudunu gelecek sezonlara taşıdı. Spor Toto BAL Ligi 10.Grup’ta  mücadele eden Bartınspor 21.hafta maçında evinde konuk ettiği Çilimli Beledieyspor’a 4-2 mağlup oldu ve haftayı puansız kapattı. Bartınspoor’un son yıllarda iç ve dış saha maçlarını takip eden Bartınspor sevdalılarından Bartın Halk Bankası memuru Cemal Yağcı, 21.hafta Atatürk Stadı’nda Bartınspor’un 4-2 yenildiği Çilimli Belediyespor maçını izleyerek takıma destek verdi. Yıllardır tribünlerde taraftarlarla birlikte takıma destek vermesi ile tanınan Bartın Halk Bankası memurlarından Cemal Yağcı Bartınspor -Çilimli Belediyespor mücadelesini kapalı  tribününde izledi. Zaman zaman Bartınspor genç Martılar Taraftar Grubu arasında maçları izleyen Bartın Halk Bankası Memuru Cemal Yağcı, Bartınspor Kulüp Başkanı Lütfi Bayrak’ın  muhasebecisi Ertuğrul Çakar,Çilimli maçını Halk Bankası Güvenlik Görevlisi ve fanatik Bartınspor taraftarı  Atalay Özgün ve Bartınspor sevdalıları ile birlikte takip etti.

.