BTV SPOR
Haberler / DUYARLILIK ÖRNEĞİ
DUYARLILIK ÖRNEĞİ
Tarih : 14.02.2018 Okunma : 1001

DUYARLILIK ÖRNEĞİ

Harçlıklarını biriktirerek Bartınspor’a sahip çıktı

Okul harçlıklarından 74 TL biriktiren Bilal Sandıkçı isimli öğrenci, Bartınspor’un 74 TL’lik destek kampanyasına destekte bulundu.

Biriktirdiği okul harçlıklarından 74 TL’yi Kulüp Başkanı Mehmet Bulut’a teslim eden Bilal Sandıkçı’nın bu duyarlılığı büyük takdir topladı. Örnek bir davranışa imza atan Sandıkçı, “İnşallah bu yıl Bartınspor şampiyon olur” diyerek, futbolculara başarılar diledi.

“Herkesin aynı sevdayı, aynı ruh ve heyecanı taşımasını diliyorum”

Sandıkçı’ya katkılarından dolayı teşekkür eden Kulüp Başkanı Bulut, “’Bartınspor’a katkım olsun’ diye okul harçlıklarından 74 TL biriktirerek, takımına sahip çıkmıştır. Bu özveriyi gösterdiği için çok teşekkür ediyorum. Bartınspor sevdalığından dolayı da tebrik ediyorum. Herkesin ve bütün işadamlarımızın da aynı sevdayı, aynı ruh ve heyecanı taşımasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

“Onur duyduk”

“BARTINSPOR” isimli taraftar sayfasında yapılan açıklamada ise “Okul harçlığından biriktirerek, 74 TL Bartınsspor’a destek kampanyasına katılarak, şehrimizin her ferdine, gencine yaşlısına örnek olacak bu davranışından dolayı onur duyduk. Ve Bilal Sandıkçı kardeşimize çok teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verildi.