BTV SPOR
Haberler / Filenin Sultanları affetmedi
Filenin Sultanları affetmedi
Tarih : 13.02.2018 Okunma : 911

Filenin Sultanları affetmedi

Türkiye Bayanlar  Voleybol 1.Lig’inde mücadele eden Bartın Polisgücü, ligin 22.haftasında  sahasında konuk ettiği Gümüşhane Gençlerbirliği takımını set vermeden 3-0 mağlup etti.Filenin Sultanları Gümüşhane Gençlerbirtliği karşısında sahada müthiş bir performans göstererek kümde kalma umutlarını artırdı.

Voleybol Bayanlar 1.Liginde mücadele eden Bartın Polisgücü kendi sahasında Gümüşhane Gençlerbirliği takımını 3-0 yenerek, geçen haftaki mağlubiyetin acısını çıkardı. Bartın Polisgücüspor sahasında Gümüşhane Gençlerbirliği karşısında aldığı galibiyetle puanını 19’a çıkardı ve ligde kalma umudunu artırdı.

Türkiye Bayanlar Voleybol 1.Lig B Grubunda mücadele eden Bartın Polisgücü Bayan Voleybol takımı, ligden düşme mücadelesi veriyor. Haftaya 16 puanla üçüncü sırada giren Bartın Polisgücü ligin 22.haftasında  sahasında Gümüşhane Gençlerbirliği takımın konuk etti. Ömertepesi Spor Salonunda iki ekip arasındaki karşılaşmayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, Bartın Polisgücüspor Kulüp Başkanı Alpay Balık, Bartın Televizyonu Genel Müdürü Hasan Camcı, BAL Ligi Denetcisi Taner Yamakoğlu,İl Emniyet Müdür Yardımcıları ev az sayıda voleybol sever izledi.

14 takımın mücadele ettiği Voleybol Bayanlar 1.Lig B grubunda temsilcimiz mutlak galibiyet parolası ile çıktığı  Gümüşhane Gençlerbirli,ği karşısında müthiş bir mücadele örneği sergiledi. İlk sete hızlı başlayan Bartın Polisgücü rakibiyle başa baş bir mücadele ortaya koydu. Kıran kırana geçen sette temsilcimiz olağan üstü bir mücadele sergiledi.  Gümüşhane Gençlerbirliği  takımının seti kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapsa da Bartın Polisgücü servislerle üst üste sayı aldı ve ilk seti 25-12 kazandı. İkinci sette Bartın Polisgücü, Gümüşhane Gençlerbirliği takımının servis hatalarını Nika ve Desire ile değerlendirerek teknik molaya önde girdi Kübra, Nike ve Desire ile sayı üreten Bartın Polisgücü,s eti 25-7 kazandı ve durumu 2-0’a getirdi.Üçüncü sete Bartın Polisgücü etkili servislerle başladı. Üçüncü sette olağanüstü bir performans gösteren temsilcimiz son oyunda müthiş bir mücadele sergieldi. Teknik molaları önde giren Bartın Polisgücü eşitliği yakalamaya çalışan Gümüşhane Gençlerbirliği takımına göz açtırmadı. Bartın Polisgücü  file önünde etkili savunma ile seti 25-16 ve maçı da  3-0 kazandı.

 Temsilcimiz Voleybol Antrenörü  Soner Bicisi  yönetiminde Melahat Bağ,  Kübra Koşmaz, Buse, Nihal, Öznur, Sena, Desire, Nika,  Nazlıcan, Nihal,Meral ve Ruşen ile sahasında  karşılaştığı Gümüşhane Gençlerbirliği takımını  set vermeden 3-0 yenerek ligde kalma umutlarını artırdı.Bartın Polisgücüspor Gümüşhane Gençlerbirliği  karşısında aldığı galibiyetle puanını 19’a’ ve alt sıralardan kurtulma mücadelesinde haftayı 3puanla kapattı.