BTV SPOR
Haberler / Fırınım Pastanesinde Hoş Sohbet
Fırınım Pastanesinde Hoş Sohbet
Tarih : 08.11.2017 Okunma : 2697

Fırınım Pastanesinde Hoş Sohbet

Yeni Valilik karşısında geçen yıl açılan Fırınım Pastanesi şu sonbahar günlerinde Bartınlıların tercih ettiği mekanlardan biri oldu. Ali Akın ve Engin Uzun’un sahibi olduğu Fırınım Pastanesi şu günlerde hareketlenmeye başladı.Geçtiğimiz hafta sonu TSO Eski Başkanı İsmail Toksöz, Bartın Yapı Kredi  Bankası Eski Müdürü Gündüz Temizdal,Genç Futbol Hakemi Eren Dellaloğlu Fırınım Pastanesinde sohbet ederken objektiflere takıldı.

Yeni Valilik Binasın karşısında geçen yıl Bartınlılara hizmet vermeye başlayan Fırınım Pastanesine  önemli isimlerin tercih etmeye başladığı mekan oldu.  Bartın denince akla artık Fırınım Pastanesi geliyor. Fırınım Pastanesinde Sabah kahvaltısını yapan, önemli isimleri görebilir, akşam üstü çay sohbeti yapan birileriyle karşılaşabilir olabilirsiniz. Fırınım Pastanesi akşam sohbet etmek isteyenlerin akın ettiği ve akşamları tercih ettiği mekanlardan.

Bartın’da gün boyu çalışan önemli isimler artık takıldıkları yeni favori mekan Fırınım Pastanesi.Burada gün boyu çalışan spor faaliyetlerinde yer alan önemli isimleri görebilirsiniz.Ya da siyaset ve iş dünyasının önemli isimlerini de mekanda sohbet ederken de görme imkanınızda olabilir.Geçtiğimiz hafta sonu uzun yıllar Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yapan Eski TSO başkanı İsmail Toksöz ve  Yapı Kredi Bankası Eski Müdürü Gündüz Temizdal Fırınım Pastanesinde mekan sahibi Ali Akın, Engin Uzun ile genç futbol hakemi Eren Dellaloğlu ile sohbette görüntülendi.TSO Eski Başkanı İsmail Toksöz ve Bartın Yapı Kredi Bankası Eski Müdürü Gündüz Temizdal’ın Fırınım Pastanesi ortakları Ali Akın, Engin Uzun ve genç futbol hakemi Eren Dellaloğlu ile akşam üstü çay sohbeti objektiflere takıldı. Akşam üstü yapılan sohbette Bartınspor ve Türk hakemliği masaya yatırıldı. Eski Futbol Hakemi Engin Uzun,Bartın’da görev aldığı maçlardaki anılarını anlatırken bir yandan da genç hakeme tavsiyelerde bulundu.TSO Eski başkanı İsmail Toksöz’de Bartınspor’a verdiği desteklerin öneminden bahsettiği çay sohbetinde, Gündüz Temiz ise Galatasaray Kulübünde geçen önemli anılarından bahsetti. Ali Akın ise mekanda sohbetin keyifli geçmesinden ise oldukça memnun olduğu gözlendi.