BTV SPOR
Haberler / Futbolcular Şampiyonluğu Seyircisi İle Kutladı
Futbolcular  Şampiyonluğu Seyircisi İle Kutladı
Tarih : 08.03.2019 Okunma : 745

Futbolcular  Şampiyonluğu Seyircisi İle Kutladı

 Hendekyanı Ortaokulu Bartın’da düzenlenen Okullar arası Yıldız Erkekler Futbol müsabakalarında 2018-2019 sezonu şampiyonu oldu.Mücadelenin ardından büyük sevinç yaşayan Hendekyanı takımı oyuncuları, mutluluklarını tribünde kendilerini desteklemeye gelen öğrencilerle  paylaştı.

Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Okullar arası Yıldız Erkekler Futbol il Birinciliği müsabakaları sona erdi. Ömertepesi Sentetik Sahada oynanan final maçında Hendekyanı Ortaokul takımı, Merkez İmam Hatip Ortaokul takımını 1-0 yenerek şampiyon oldu. Maç sonu kupa ve madalyalarını alan Hendekyanı Ortaokulu oyuncuları büyük sevinç yaşadı.

Beden eğitimi öğretmeni Mustafa Uraz yönetimindeki Hendekyanı Ortaokulu  öğrencileri şampiyonluğu doyasıya kutlarken, tribünlerde de şampiyonluk coşkusu yaşandı. Maç sonunda turnuvalarda dereceye giren okullara kupaları verildi. Hendekyanı Ortaokulu oyuncuları şampiyonluk sevincini tribünlerde maçı izleyen taraftarıyla paylaştı.

 Oktay Özçelik Sevince Ortak Oldu

Müsabakanın bitiş düdüğünün ardından büyük sevinç yaşayan Hendekyanı Ortaokulu oyuncuları, bu coşkusunu daha sonra kendilerini desteklemeye gelen taraftarıyla paylaştı. Hendekyanı Ortaokulu oyuncuları daha sonra kendilerini desteklemeye gelen forma giydikleri Bartıngençlerbirliği Kulüp Başkanı Oktay Özçelik ile şampiyonluk sevincini doyasıya yaşadılar. Hendekyanı Ortaokul oyuncuları ayrıca final maçını izleyen Bartıngençlerbirliği Kulüp başkanı Koordinatör Teknik Adam Oktay Özçelik,   ile  şampiyonluk kupasıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.