BTV SPOR
Haberler / Futbolseverlerden Küçükyalı Yelken maçına ilgi
Futbolseverlerden Küçükyalı Yelken maçına ilgi
Tarih : 01.11.2018 Okunma : 809

Futbolseverlerden Küçükyalı Yelken maçına ilgi

Bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de dokuzuncu kez mücadele eden Bartınspor, ligde zirve yarışını sürdürüyor.Bölgesel Amatör Lig 10’uncu grup’ta mücadele eden Bartınspor, ligin dördüncü  haftasında ertelenen Küçükyalı Yelkenspor ile 31 Ekim Çarşamba günü karşılaştı. Kırmızı-Siyahlılar, sahadan 1-0 galip ayrılarak puanını 12’ye yükseltti ve zirve yarışına yeniden ortak oldu.Hafta içi olmasına rağmen Bartınspor taraftarı tribünleri doldurarak takımlarını bir kez daha yalnız bırakmadı.

Genç Martılar Tribün Liderleri taraftarı coşturdu

2008 yılında Ömer Altunsaban, Murat Öztamur ve Tarık Büyükada’nın önderliğinde kurulan Bartınspor’un önemli taraftar grubu Genç Martılar, BAL ligi 10.Grup’ta mücadele eden Bartınspor’un  ligin dördüncü haftasında ertlenen Küçükyalı Yelkenspor ile oynadığo maçta tribünleri bir kez daha doldurarak destek verdi.Bartınspor taraftar topluluğu Genç Martılar Tribün Liderleri Ömer Altunsaban, Murat öztamur ile Ultraslan Lise Yurt İçi Koordinatörü Feridun Kundak nezaretinde 90 dakika tezahüratlar yaparak, takımlarını destekledi. Bartınspor taraftar topluluğu Genç Martılar,Bartınspor’un  erteleme maçında karşılaştığı  Küçükyalı Yelkenspor ile oynadığı maçta tribünlerde 90 dakika tezahüratta bulunarak takımına sahip çıktı.

Bartın Esnaflarından Sefai Karadayı erteleme maçını izledi

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10.grupta  zirve mücadelesi veren Bartınspor, sezonun dördüncü hafta erteleme maçında İstanbul temsilcisi Küçükyalı Yelkenspor'u konuk etti. Bartın Atatürk Stadı’nda Bartınspor ile Küçükyalı Yelkenspor arasında oynanan karşılaşma büyük çekişmeye sahne oldu. Temsilcimiz bu kritik karşılaşmayı 1-0 kazanarak şampiyonluk iddiasını devam ettirdi. 31 Ekim Çarşamba günü oynanan karşılaşmayı Kemerköprü esnaflarından Sefai Karadayı’da izleyerek takıma destek oldu. Sefai Karadayı karşılaşmayı amcası Zekai Karadayı ve Bartınspor sevdalısı Asım Çiftçi  ile birlikte kapalı tribününde izledi.

Hal Manavlarından İsmail Etheoğlu  maçı izledi

Bartın’ın önemli esnaflarından Bartın Hali’nde toptancılık yapan İsmail Ethemoğlu, Bartınspor’a uzun yıllar maddi yardımda bulundu. Bartınspor sevdalısı olarak tanınan İsmail Ethemoğlu ticaretle uğraşıyor. BAL Ligi 10.Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Bartınspor, 31 Ekim Çarşamba günü erteleme maçında karşılaştığı Küçükyalı Yelkenspor’u 1-0 yenerek zirve yarışını sürdürdü. Ligde son iki maçını kaybeden kırmızı-siyahlı ekip, erteleme maçında karşılaştığı Küçükyalı Yelkenspor’u 90 dakika sonunda yenmeyi başardı. Bu zorlu mücadelede İsmail Ethemoğlu kapalı tribünde Küçükyalı Yelkenspor maçını izleyerek takıma bir kez daha destek verdi.

TRİBÜNLERİN RENKLİ SİMASI ERTELEME MAÇINDA GÖRÜLDÜ

Bartınspor’un tribündeki fanatik taraftarlarından Selahattin Selamet, birkaç haftadır takımı yalnız bıraktığı gözlendi. Uzun süredir ortalıkta gözükmeyen Bartınspor sevdalısı Selahattin Selamet, kırmızı-siyahlı ekibin  Küçükyalı Yelkenspor ile oynadığı  erteleme maçında ortaya çıktı.Selamet karşılaşmayı kapalı tribünde Bartınspor Divan Üyesi Taşkın Balta ve Bartınspor sevdalıları ile birlikte izledi. Çoğu karşılaşmada tribünlerde yaptığı tezahüratlarla  taraftarın sevdiği isimlerden biri olmayı başaran Selahattin Selamet Küçükyalı Yelkenspor ile oynanan maçın son dakikalarında oyunculara tribünden verdiği destekle ilgiyi üzerine çekti.Selamet yaptığı şovlarla maçlara renk katıyor.Bartınspor’un iç sahada oynadığı maçlarda yaptığı tezahüratlarla ilgi çekiyor.

aa