BTV SPOR
Haberler / Galatasaray Taraftar Grupları Gece Düzenledi
Galatasaray Taraftar Grupları Gece Düzenledi
Tarih : 14.03.2019 Okunma : 1021

Galatasaray Taraftar Grupları  Gece Düzenledi

Bartın'daki Galatasaray taraftar grupları UltrAslan Ünı ve UltrAslan Lise üyeleri   düzenlenen gecede bir araya geldi. Forma çekilişinin yapıldığı geceye Bartın Belediye Başkanı cemal Akın ve çok sayıda Galatasaray taraftarı katıldı.

Bartın Üniversitesinde okuyan Galatasaray UltrAslan Uni ve UltrAslan  Lise Bartın Lise üyeleri düzenlenen gecede bir araya geldi.  As Düğün Salonunda Bartınlı Galatasaraylı taraftar grupları düzenlenen özel gecede doyasıya eğlendi.

Ultraslan ve Ultraslan lise taraftar grubunun As Düğün Salonunda düzenlediği Galatasaray gecesinde Bartınlı Galatasaraylılar bir araya geldi.

Galatasaray taraftarı dışında   Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Belediye Meclis Üyesi Necmi Balık, Bartınspor Eski Yöneticisi Av.Emrah Taşdemir, Bartınspor Yöneticisi Yıldıray Güngörür, Bartın Ekspres Gazetesi  Sahibi Levent Çınçın, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Personeli Ekrem Çarpraz,Bartın esnaflarından Ali Kundak ve UltrAslan Lise Yurtiçi Koordinatörü  Feridun Kundak’ında  katıldığı gecede Bartınlı Galatasaraylılar doyasıya eğlendi.

Galatasaraylıların doyasıya eğlendiği gecede, Bartınlı sanatçılarda sahne aldı. Birçok parçanın seslendirildiği gecede Galatasaraylı taraftar grupları halay çekerek gecenin tadını çıkardı. Geç saatlere kadar süren Galatasaray gecesi yapılan forma çekilişi ile son buldu.

Galatasaray Ultraaslan ve Ultraslan Lise gruplarının düzenlediği gece son yılların en görkemli gecesi oldu. Atmosfer ise harikaydı.

BİZLER ULTRASLAN’IN BİR ÜYESİ OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Geceye özel olarak konuşma yapan  ve UltrAslan Lise Yurtiçi Koordinatörü  Feridun Kundak, “Sarı-Kırmızı renklere gönül veren değerli misafirlerimiz düzenlediğimiz geceye hoş geldiniz. Bu muhteşem gecede bizleri buluşturan başta Ali Kalaycı abimiz olmak üzere tüm emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bizler Galatasaray armasına gönül veren birer  Galatasaray fertleriyiz. Armanın olduğu her yerde oluyor ve olmaya çalışıyoruz.Türkiye ve Dünyanın sayılı taraftar gruplarından olan yaptığı   koreografileri ile bizleri en iyi şekilde temsil eden UltrAslanın da bir üyesi olmanın mutluluğunu ayrıca yaşıyoruz. Bugün de burada olan kalabalığı gördükten sonra Bartın sadece Cim Bom Bom sloganının sadece bir slogan olmadığını gerçekten Bartın’ı sadece sarı-kırmızı renklere gönül verdiğini de bilmek ayrıca beni de mutlu etti. UltrAslan sadece bir taraftar gurubu olmamakla birlikte yaptığımız sosyal sorumluluk projeleri, kütüphane açılışları, şehrimizde gerçekleştirdiğimiz yürüyüşler olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde ve Dünyada Galatasaray’ı her zaman hak ettiği şekilde desteklemeye devam ediyor ve kendimizi vizyon olarak bu konuya öneme alıyoruz. Bu vizyon ve misyon çerçevesinde elimizden geldiğince hepinizin destekleriyle Galatasaray armasını Bartın’da en yüksek seviyeye çıkarmak için çabalıyor  ve çabalamaya devam ediyoruz. Bugün de bu gecede hep birlikte olup bunun devamını gelmesini diliyorum.İfadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından Belediye Başkanı Cemal Akın’ı kürsüye davet eden UltrAslan Lise Yurt İçi Koordinatörü Feridun Kundak, “ 10 senedir Belediye Başkanlığı çerçevesinde hem Galatasaraylı olmasından hem de bizlere vermiş olduğu desteklerden  dolayı Belediye Başkanı  Sayın Cemal Akın’a teşekkür ediyorum” dedi.

BİZ HER ZAMAN BU TÜR ORGANİZASYONLARA DESTEK VERDİK

Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı kıs konuşmada “ Ben ayrıca taraftarımda ayrıca oğlumda torunum da Galatasaraylı.  Zaman zaman biz kardeşlerimizle konuşuyoruz, sohbet ediyoruz. Beraber kahvaltılar yapıyoruz bir çok etkilikler düzenliyoruz .Zaman zaman onların sayesinde de diğer taraftar arkadaşlarla da beraber oluyoruz.Bartın’da Fenerbahçe, Beşiktaş ve Ankaragücü taraftar gruplarıyla bir araya geliyoruz. Organizeyi o taraftar grubu arkadaşlarımız yapıyor biz de destek veriyoruz.Galatasaraylı olarak ta bize geldiklerinde bu güne kadar hiçbir desteği geri çevirmedik. Spor sever olmak çok önem arz ediyor.Bir çok şeylerden bizleri koruyor. Ben burada bugün yaptığınız organizasyondan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Bundan sonra yapılabilecek her hangi bir etkinliklerde de ben emrinize amadeyim bunu da bilmenizi istiyorum. Bunu 20 gün sonra seçim var diye söylemiyorum 10 yıldan beri sürekli bu organizasyonlara destek verdik. Biz gerçekten tüm organizasyonların içerisinde yer alarak  her yapılan bu tür organizasyonlara destek verdik. İnşallah bundan sonrada elimizden ne geliyorsa  kanunlar çerçevesinde yapmaya devam edeceğimizi de bilmenizi istiyorum. Bugüne kadar yaptığımızı bundan sonrada  gerçekleştireceğiz. Bu birliktelik daim olsun.  Bir akşamlık olmasın  bu birlikteliğin içinde bizde her zaman olmak istiyoruz  ” dedi.