BTV SPOR
Haberler / Gençlerbirliği 1.dönem yüzme okulu tamamlandı
Gençlerbirliği 1.dönem yüzme okulu tamamlandı
Tarih : 22.07.2019 Okunma : 689

Gençlerbirliği  1.dönem yüzme okulu tamamlandı

Bartın Gençlerbirliği Kulübü bu yaz döneminde açtığı 1.dönem yüzme okulu son gün yapılan çeşitli yarışmalarla  sona erdi. Kurs sonunda düzenlenen törenle öğrencilere sertifikaları verildi.

Bartın Gençlerbirliği Kulübü’nün yaz döneminde açtığı 1.dönem  kursu sona erdi. Bu yıl oldukça hareketli başlayan 1.dönem ve bir  ay süren yaz kurslarına 04-15 yaş grupları arasında  100’e yakın öğrenci katıldı. Grant Astra Yüzme Havuzunda eğitimlerden faydalanan çocuklar için düzenlenen yüzme eğitimlerinin ilk dönemi tamamlandı. Haziran ayı içerisinde açılan 1.dönem yüzme kursu Grant Astra Yüzme havuzunda gerçekleştirilen eğitimlere yaklaşık 100 öğrenci katıldı.  Bartın merkez ,ilçe ve beldelerden katılan öğrencilere verilen eğitimlerde 04-15 yaş arasında 100’e yakın çocuk yer aldı. Yaklaşık  bir ay süren 1.dönem yüzme okulunda  Hidayet Köse, Mustafa Uraz, Derya Özkök,Oktay Özçelik ve  Bilgen Çelik  çocuklara  yüzme eğitimi verdi. Yaz dönemi kapsamında açılan 1.dönem kursta haftanın belirli günlerinde çocuklar uzman eğitmenler gözetiminde spor yaptı.Öğrenciler, yüzme konusunda gösterdikleri azim ve başarıyla katılım sertifikası almaya da hak kazandı

ÖZÇELİK “ 2.DÖNEM YÜZME OKULUMUZ BAŞLAYACAK”

Kursları başarıyla tamamlayan kursiyerlere Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Oktay Özçelik ve Gençlerbirliği yüzme antrenörlerinin hazır bulunduğu ,Grant Astra Resort’te yapılan törende kursta başarılı olan öğrenciler madalyaları ve başarı belgeleri verildi. Törende bir konuşma yapan Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Oktay Özçelik, her yıl açtıkları yüzme kurslarının 1.etabını tamamladıklarını söyledi. Özçelik, “ 100 çocuğun yüzme eğitimi aldığı 1.dönem yüzme kursunu başarılı bir şekilde sona erdi.Gençlerliği kulübü olarak 2.dönem yüzme okulumuz başlayacak” dedi.

 04-15 yaş arası çocuklar için açılan yüzme kursunda 100’e yakın öğrencinin yüzme öğrendiğini kaydeden  Bartın Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Oktay Özçelik, “ Yaz Yüzme Kursları yaklaşık 2 ay sürecek. 1.dönem yaz yüzme kurslarını başarı ile tamamladık. Öğrencilerin n yüzmeye  istekli olması  başarılı bir şekilde 1.etabı bitirmesi bizleri mutlu etti. Yüzme özellikle çocuklarımızın kendine olan güvenlerinin artmasını, sosyalleşmeleri arkadaşlar arasındaki dayanışma duyguları pekişti. Eğitim gören öğrencilerimiz rahatlıkla deniz sahillerine gittiklerinde güvenli bir şekilde yüzebilirler” dedi.

2.DÖEM YÜZME KURSU AÇILACAK

Gençlerbirliği kulübü sona eren 1.etap yüzme okulunun tamamlanmasının ardından ikinci yaz yüzme okulunu açacak. Gençlerbirliği kulübü yaptığı açıklamada 2.dönem yüzme okulunun açılacağını belirtti. Bartın Gençlerbirliği kulübü sosyal medya hesabı üzerinden 2.yaz yüzme kursu için şu duyuruyu yaptı:

Bartın Gençlerbirliği Kulübü olarak 2. Dönem Yüzme Okulumuz

Yüzme Bilmeyen Çocuğumuz Kalmayacak (4-15 Yaş Arası)

Bartın Gençlerbirliği Kulübü olarak 2. Dönem Yüzme Okulumuz başlıyor.

Grand Astra Resort’te yaptığımız Yüzme Okulumuz 20 saat yapılacak olup; servis ücreti ve ikramlar dahil fiyatımız 350 TL’dir.

20 saatlik kursumuzda çocuklarımızı eğlendirerek yüzme öğreteceğiz.

Kurs sonunda motivasyonlarını artırmak amaçlı kapanış organizasyonu ve madalya töreni yapılacaktır.

NOT: Servislerimizde çocuklarımızın güvenliği için yardımcı personeller bulunmaktadır. Öğrencilerimiz kurs için evden alınıp eve bırakılacaktır.

İrtibat İçin: 05548773336 - 05323102090 - 05052583649