BTV SPOR
Haberler / Güreş Grup Müsabakaları Tamamlandı
Güreş Grup Müsabakaları Tamamlandı
Tarih : 13.06.2019 Okunma : 489

Güreş Grup Müsabakaları Tamamlandı

 Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen  11 - 12 - 13 Yaş Grekoromen  Güreş  Grup Müsabakaları tamamlandı.

   Türkiye Güreş Federasyonu 2019 Faaliyet Programında yer alan 15 - 19 Mayıs 2019 tarihleri arasında ilimiz Ömertepesi Spor Salonunda gerçekleştirilen 11 - 12 - 13 Yaş Grekoromen Güreş Grup Müsabakaları sona erdi.  Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen mütjiş çekişmeye sahne olan  11-12-13 Yaş Grekoromen Güreşleri’ne, Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Ali Özdemir, Güreş İl Temsilcisi, sporcular, antrenörler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Büyük çekişmeye sahne olan müsabakalarda sporcular kıyasıya bir mücadele sergiledi. Ömertepesi Spor Salonunda gün boyu süren müsabakalarda, Bartınlı minik güreşçiler,kıran kırana geçen müsabakalarda birbirinden güzel karşılaşmalar sergileyerek ilerisi için ümit vaat ettiler.

Toplam 700 sporcunun mücadele ettiği müsabakalar sonunda Ömertepesi Spor Salonunda tören düzenlendi. Yaklaşık 700 sporcunun katıldığı ve kıran kırana geçen müsabakalar sonunda derece yapan sporcular madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, Güreş Federasyonu Temsilcisi Sait Temiz , Müsabaka Baş Hakemin Rafet Ünver ve kulüp antrenörlerinden aldı.