BTV SPOR
Haberler / Hakan Güngör 12.Maçına Çıkıyor
Hakan Güngör 12.Maçına Çıkıyor
Tarih : 01.12.2017 Okunma : 2307

Hakan Güngör 12.Maçına Çıkıyor

İlimiz Klasman Hakemi Hakan Güngör bu sezon 12.maçına çıkacak. 2 Aralık Cumartesi günü Kaardemir Karabükspor ile Göztepe arasında oynanacak U21 maçını yönetecek. Karşılaşmada  dördüncü hakemlik görevini  ise ilimiz hakemlerinden Umut Önemli yapacak.

2017-2018 Sezonunda klasman hakemliğe yükselen  ilimiz Hakemlerinden Hakan  Güngör, bu sezon 12.maçına çıkıyor. İlimiz klasman hakemlerinden Hakan Güngör 2 Aralık Cumartesi günü Süper Lig takımlarından Kaardemir Karabükspor ile Göztepe arasında oynanacak U21 maçında düdük çalacak.TFF tarafından açıklanan  U21 Liginde görev alacak isimler arasında Bartın klasman hakemi Hakan Güngör’de yer aldı.3 ayda 11 maça çıkan ve başarılı performansının ardından bu hafta U21 Liginde görev aldı. TFF U21 Liginde (PAF) 2 Aralık Cumartesi günü 14.hafta Kaardemir Karabükspor ile Göztepe arasında oynanacak maçı Hakan Güngör yönetecek. Karşılaşmada Ankara Bölgesi hakemleri  Sevda Çayan ve Ömer Faruk Tarınç yapacak. Maçın dördüncü hakemliğini Bartın bölgesi hakemlerimizden  Umut Önemli üstlenecek. 2 Aralık Cumartesi günü, Karabük Çamlık Sahasında saat 12.00’de başlayacak karşılaşmada gözlemciliği Hilmi Alper Şenkal yapacak. Hakan Güngör bu sezon 11 maçta 4 kez düdük çaldı.. Güngör 2 Aralık Cumartesi günü U21 maçında bu sezon beşinci kez düdük çalacak.

KLASMANDA 4 HAKEM GÖREV YAPIYOR

Bartın bölgesi 2017-2018 futbol sezonunda  klasmanda ilimizi 3 hakemle temsil ediyor.Sezon başı  Hakan Güngör Bölgesel hakem, Kaan Ergin bölgesel yardımcı hakemliğe terfi etti. 2016-2017 sezonunda bölgesel yardımcı hakemlik görevinde bulunan Barış Yaman da bölgesel yardımcı hakemlikte kaldı. Geçen sezon çıktığı görev aldığı maçlarda başarılı olan ve gözlemcilerden tam puan alan Barış Yaman ile birlikte 3 hakemimiz klasman hakemlikte bu sezon ilimizi başarıyla temsil ediyor. Klasmanda bu sezon bir çok maça çıkan Hakan Güngör, Kaan Ergin ve Barış Yaman’dan sonra bir hakemimiz daha bölgesel hakemliğe terfi etti.Önceki sezon klasmanda maç yöneten ilimiz hakemlerinden Umut Önemli 2 Aralık Cumartesi günü Kaardemir Karabükspor ile Göztepe arasında oynanacak U21 maçında dördüncü hakemlik görevine atandı.