BTV SPOR
Haberler / Halil Altınçubuk “Hedeflerimiz Büyük”
Halil Altınçubuk “Hedeflerimiz Büyük”
Tarih : 31.05.2019 Okunma : 1355

Halil Altınçubuk “Hedeflerimiz Büyük”

İlimiz kulüplerinden Bartıngücüspor alt yapısında oyuncu yetiştirmeyi hedefliyor. U 13 Liginde mücadele eden Bartıngücüspor ligin 4.haftasında  karşılaştığı güçlü rakibi Kemerspor’u 8-0 mağlup etti. karşılaşma sonrası açıklama yapan Bartıngücüspor Başkanı Halil Altınçubuk “4 yıl sonra isimlerini Bartın değil Türkiye duyacak” dedi.

U13 Liginde bu sezon  başarılı performansı ile dikkat çeken Bartıngücü ligin 4’üncü haftasında karşılaştığı Kemerspor’u 8-0 mağlup etti.Bartıngücüspor, aldığı bu sonuçla zirve yarışını devam ettirirken, play-off’a bir adım daha yaklaştı. Son yıllarda alt kategorilerde düzenlenen U11,u12 ve U13 ligine katılan Bartıngücüspor gelecek sezon U14 Ligine katılacak. 4 yıl önce futbol okulunu açan Bartıngücüspor gelecekte Türk futboluna oyuncu sunmaya hazırlanıyor. Genç teknik adam Tuncay Cumhur yönetiminde U13 Liginde başarılı bir sezon geçiren Bartıngücü son maçını farklı skorla kazandı. Karşılaşmayı tribünden izleyen Bartıngücüspor Kulüp Başkanı Halil Altınçubuk elde edilen galibiyete sevindi. Kulübün gelecekte çok daha başarılı olacağını belirten Bartıngücüspor Kuklüp başkanı Halil Altınçubuk elde edilen galibiyetle play-off’a çıkma şanslarının arttığını söyledi. Altınçubuk, “ U13 Liginin dördüncü haftasında güçlü rakibimiz Kemerspor’u iyi oyunla mağlup ettik. Oyuncularımız çok güzel bir mücadele örneği gösterdi. Maç boyunca oyun disiplininden kopmayan takımımı canı gönülden tebrik ediyorum. Rahat bir galibiyet elde ettik. Bartıngücüspor birkaç yıldır alt  kategorilerde düzenlenen liglere katılıyor. Biz önce futbol okulumuzu faaliyete geçirdik. Şimdi bunun meyvelerini almaya başladık. Hedeflerimiz büyük” dedi.

“4 YIL SONRA BU OYUNCULARIN İSİMLERİNİ TÜM TÜRKİYE DUYACAK”

2007 yılından beri Bartıngücüspor Kulüp Başkanlığı yapan Halil Altınçubuk geleceğe de umutla bakıyor. Futbol okulunda eğitim gören oyuncuları lisanslayarak liglerde mücadele ettiğini belirten Kulüp başkanı Halil Altınçubuk, “ 2007’den beri emek harcıyoruz. 2007’den beri emek harcadığımız futbolcu kardeşlerimiz 4 yıl sonra isimlerini sadece Bartın değil inanıyoruz ki çok çalışarak tüm Türkiye duyacak. Bugün Kemerspor karşısında aldığımız galibiyet camiamızı mutlu etti.  Hocalarımız  Tuncay Cumhur ve Muhammet Zobar önderliğinde takımımız tebrik eder başarıların devamını diliyorum” dedi.