BTV SPOR
Haberler / Halter Branşında Bir Başarı Daha
Halter Branşında Bir Başarı Daha
Tarih : 07.07.2018 Okunma : 839

Halter Branşında Bir Başarı Daha

Bilecik’te yapılan Türkiye Minikler Halter Şampiyonasında sporcumuz Toprak Can Çakmakçı büyük bir başarıya imza attı ve Türkiye İkincisi oldu.

Halter Federasyonun 2017-2018 faaliyet programında yer olan  Minikler Ferdi Türkiye Halter Şampiyonası 28 Haziran- 1 Temmuz 2018 tarihleri arasında  Bilecik Atatürk Spor Salonunda  yapıldı.Şampiyonaya 39 ilden  75 erkek ve 55 bayan olmak üzere toplam 130 sporcu katıldı.

Türkiye Minikler Halter Şampiyonasında Düzceli sporcumuz kilosunda gümüş madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Bilecik'te yapılan minikler Türkiye Halter Şampiyonası'nda Bartınlı sporcumuz Toprak Can Çakmakçı  bir kez daha madalya ile döndü. Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Ali Özdemir,Halter branşında başarı elde eden sporcumuzu tebrik etti.Özdemir, “ 28 Haziran - 1 Temmuz 2018 tarihleri arasında Bilecik' te düzenlenen Minikler Türkiye Halter Şampiyonasına ilimizi temsilen katılan sporcumuz Toprak Can Çakmakçı  +62 Kg. da Türkiye İkincisi olmuştur. Sporcumuz Toprak Can Çakmakçı ve Halter Antrenörümüz Ramazan Zengin' i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.