BTV SPOR
Haberler / Haluk Levent’in Vokalistleri Fotoğraf İsteklerini Kırmadı
Haluk Levent’in Vokalistleri Fotoğraf İsteklerini Kırmadı
Tarih : 13.07.2018 Okunma : 2578

Haluk Levent’in Vokalistleri Fotoğraf İsteklerini Kırmadı

Ünlü sanatçı Haluk Levent, geçtiğimiz hafta sonu Amasra’da  muhteşem bir konser verdi. Sevenleri tarafından büyük ilgi gören Haluk Levent’in vokalistleri Elvan Kızılay ve Feray Tekşahin’de  ilginin odağı oldu.

Ünlü Sanatçı Barış Akarsu’nun ölümünün 11.yıl dönümünde sanatçı Haluk Levent Amasra’da konser verdi. 4 Temmuz 2007 tarihinde Bodrum torba kavşağında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Sanatçı Barış Akarsu’nun ölümünün 11.yıldönümünde Amasra ilçesinde düzenlenen konserle anıldı. Amasra Büyük Limanda düzenlenen konser büyük ilgi gördü.  Ünlü sanatçı Haluk Levent, hafta sonu hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.Haluk Levent  2 saat sahnede kalırken, Hayranları konser alanını tıka basa doldurdu.Konser sonrası   vokalistler Elvan Kızılay ve Feray Tekşahin’in hayranları fotoğraf çektirme yarışına girdi.Bartın  ilimiz hakemlerinden  Eren Dellaloğlu ve Kaardemir Karabükspor U17 Elit Liginde oynayan Olcay Demircioğlu  Amasra’da Haluk Levent konserini izlemesi objektiflerimize takıldı.

EREN DELLELOĞLU VE OLCAY DEMİRCİOĞLU BAŞARILAR DİLEDİ

Geçen hafta sonu Amasra’da sevenleri ile buluşan ünlü sanatçı Haluk Levent, büyük ilgi gördü. Konser sonrası Haluk Levent’in vokalistleri hayranlarının fotoğraf çektirme isteklerini kırmadı. Amasra’da Haluk Levent’in verdiği muhteşem konseri ilimiz hakemlerinden Eren Dellaloğlu ve Karabükspor U17 Elit takımının formasını giyen genç futbolcu Olcay Demircioğlu’da izledi.

Haluk Levent’in Vokalistleri  Elvan Kızılay’ ve Feray Tekşahin ile fotoğraf çektirdi. Konser sonrası tebrik eden genç hakemimiz Eren Dellaloğlu ve Kaardemir Karabükspor U17 Ligi takımının formasını giyen Olcay Demircioğlu genç vokalistlere bundan sonraki sanat hayatlarında da başarılar dilediler.