BTV SPOR
Haberler / Hatice Ergin Taekwondo da Bronz Madalya Kazandı
Hatice Ergin Taekwondo da Bronz Madalya Kazandı
Tarih : 09.03.2019 Okunma : 403

Hatice Ergin Taekwondo da Bronz Madalya Kazandı

Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Faaliyet programında yer alan Okullar arası Yıldız Kız-Erkek Taekwondo Grup Müsabakası 18 il 369 sporcunun katılımıyla 01-03 Mart 2019 tarihleri arasında Bolu ili 17 Temmuz Spor Salonunda yapıldı.

 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Faaliyet programında yer alan Okullar arası Yıldız Kız-Erkek Taekwondo Grup Müsabakası 01-03 Mart 2019 tarihleri arasında yapıldı. 18 il 369 sporcunun katılımıyla Bolu 17 Temmuz Spor salonunda yapılan müsabakalar büyük çekişme içerisinde geçti.

01-03 Mart 2019 tarihleri arasında Bolu ilinde yapılan Okullar arası Yıldız Kız-Erkek Taekwondo Grup Müsabakasında ilimizi temsilen yarışan Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu öğrencisi  44 kg’da Hatice Yağmur Ergin 3. oldu. Hatice Ergin Konya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

                 Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Ali Özdemir,Müsabakalarda 3.olan ve Konya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına hak kazanan Hatice Ergin’i kutladı. Özdemir, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Sporcumuz Hatice Yağmur Ergin ve Taekwondo Antrenörümüz Altuğ Solka’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

ALTUĞ SOLAK SOSYAL MEDYA HESABINDAN PYLAŞTI

Taekwondo antrenörü Altuğ Solak elde edilen başarıyı sosyal medya hesabında paylaştı.Solak sosyla medya hesabında şu ifadeleri kullandı:

“Sporcumu tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Misafirperverliğinden dolayı Bolu Taekwondo İl Temsilcisi Erhan Yücer Bey’e ve Bolu Bölge Antrenörü Derviş Erdoğan Hocama teşekkür ederim. Ayrıca bizlerden desteğini esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ali Özdemir Bey’e, sporcumuzun Okul İdaresi ve Beden Eğitimi Öğretmenine, Okul Sporları Şube Müdürü Burhan Çetin Bey’e ve Spor Eğitim Uzmanı Selim Şahan’a sporcum ve şahsım adına teşekkür ederim.