BTV SPOR
Haberler / İşadamı Adalı Yemen Kahvesinde Görüntülendi
İşadamı Adalı Yemen Kahvesinde  Görüntülendi
Tarih : 23.11.2019 Okunma : 1109

İşadamı Adalı Yemen Kahvesinde  Görüntülendi

Bölgesel Amatör Lig’de  2012, 2014 ve 2015 yıllarında 3 kez Bartınspor forması giyen Akın Aktaş’ın transferinin gerçekleşmesinde Onay Otomobil Firmasının sahibi Adnan Onay ile pay sahibi olan Mert Emlak’ın sahibi Nazif Adalı şu sıralar Yemen Kahvesinin daimi müşterileri arasında olması dikkat çekiyor.

Her fırsatta Yemen Kahvesini tercih eden Bartınspor eski yöneticisi Nazif Adalı, önceki  gün Bartınspor Yönetiminde görev yapan  Bartın'da gayrimenkul sektöründe ve sağlık işletmeciliği alanında faaliyet gösteren Yıldırım gayrimenkul ve Lider Rehabilitasyon sahibi Murat Yıldırımile Yemen Kahvesinde sohbette görüntülendi.

Bartınspor Eski Yöneticisi Adalı, mekanda çeşitli kahve ürünlerinden tercihini çikolatalı kahveden yana kullandı.Mekan Sahibi Murat Yıldırım ise koyu kavrulmuş kahveyi içmesi dikkat çekti.

Yemen Kahvesinin şu günlerde daimi müşterileri arasında bulunan Nazif Adalı, son günlerde sık sık gittiği   mekanda  mekan sahibi işadamı Murat Yıldırımla bol bol sohbet ediyor.Bartınsporla  ilgilide düşüncelerini  kırmızı-siyahlı yönetimde aktif olarak görev yapan Murat Yıldırım ile Bartınspor’un ligin ikinci yarısında başarılı olabileceğini belirtti.

 Konu malum her zaman ki gibi Bartınspor. İşadamı Nazif Adalı Bartınspor’un 20 yıldır profesyonel lige çıkamamasına üzüldüğünü ifade ederek kendisinin de uzun yıllar yönetimlerde görev yaptığını belirtti.

Kırmızı-Siyahlı yönetimde bulunduğu 3 kez Bartınspor’a transfer edilen kanat forvet oyuncusu Akın Aktaş’ın maliyetini üstlendi. Başarılı oyuncu Akın Aktaş’ın  2014 yılında kırmızı-siyahlı ekibe transferini Adalı, işadamı Adnan Onay ile birlikte üstlenmişti. İşadamı Nazif Adalı’nın Yemen Kahvesinde Bartınspor Yönetiminde Görev yapan işadamı Murat Yıldırım ile yaptığı sohbet objektiflere takıldı.